Grace i Frankie
powrót do forum 7 sezonu

Jakie macie wrażenia po ostatnim sezonie? Dla mnie chyba najgorszy z wszystkich, wynudziłam się totalnie i spodziewałam się lepszego zakończenia.

clicheangie

Bo to nie do końca było to co było prze poprzednie 6 sezonów. Zawsze było trochę warjactwa, ale nie było tyle surrealizmu. Lubię surrealistyczne seriale, ale tu popsuło słodko gorzka konwencję. Finał niestety nie najlepszy od sceny z niebem

ocenił(a) serial na 9
clicheangie

Niestety się zgadzam. Zrobiłem przed nowym sezonem rewatch wszystkich poprzednich, więc mam spojrzenie na świeżo na całość. 6 świetnych sezonów, a w 7 nagle spory spadek poziomu. Sezon nudny, bez pomysłu, bez polotu, nie zabawny, a często żenujący. Bardzo słabe zakończenie, choć bardzo miło było w końcu zobaczyć reunion filmu 9 to 5.

clicheangie

Czekałam ze zniecierpliwieniem i ogólnie Ok, jednak mam wrażenie, że zbyt wiele poprawności politycznej i feminizmu w tym sezonie. Bohaterki zostały zmienione w przeciwieństwa kreowane z poprzednich sezonów. Porównałabym to do serialu Sex in the city. Jakby oderwanie od głównego przekazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones