7,6 40 230
ocen
7,6 10 40230
715
chce zobaczyć
7,4 5
ocen krytyków
{"rate":7.4,"count":5}
{"type":"film","id":96092,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Gummi+Bears-1985-96092/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Gumisie
  • PiotrGT ocenił(a) ten serial na: 8

Dobrze pamiętam Gumisie jako wieczorynkę. Intro sprawiało że od razu chodziłem przed telewizor, a potem... odchodziłem. Z pewnych powodów serial mnie nudził. Prawdopodobnie po prostu nie przepadałem za średniowieczną tematyką. Dziś zaś mając 20 lat śledzę kreskówkę w TV, odcinek za odcinkiem i fajnie się to ogląda. Fakt, dziecinny jestem, ale Gumisie są naprawdę całkiem dobre. :)

• gamertr ocenił(a) ten serial na: 7

PiotrGT Też jak trafię w tv to czasem obejrzę, choć dzieckiem raczej już dawno nie jestem ale mam jakiś sentyment do gumisiów. Wolę już oglądać takie bajki niż Szpital, Trudne sprawy i inne badziejstwa.

• PiotrGT ocenił(a) ten serial na: 8

gamertr No, wiadomo, te seriale co prawda jestem w stanie jakoś przeboleć (może poza Pamiętnikami z Wakacji brrr), ale stoją na niskim poziomie, lektor wszystko Ci tłumaczy jakbyś był niespełna rozumu, bez tego może by było lepiej, ale to nie temat o tym, a o Gumisiach. Obecnie jestem po wszystkich odcinkach. Miło wspominam choćby odcinek w którym Kevin się wybił jako artysta w Dunwyn przez obrazy Gusto. Szkoda że dubbing tak się zmieniał, ale nie ma co się dziwić, część odcinków była nagrywana w innym studio, lata później. I tak że udało im się utrzymać większość obsady. Nie doceniłem tej kreskówki jako dzieciak czego bardzo żałuję.

• mendalysa ocenił(a) ten serial na: 9

PiotrGT Gumisie skaczą tam i siam. Piję sobie sok z gumi jagód