serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Halt and Catch Fire

2014 - 2017
1 godz.
8,0 3 708
ocen
8,0 10 1 3708
Mała firma elektroniczna opiera się konkurencji i próbuje jako pierwsza wprowadzić do sprzedaży przenośny komputer osobisty. więcej mniej
Halt and Catch Fire zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Lata 80. Joe MacMillan (Lee Pace) odchodzi z IBM, ponieważ ma dość pracy w korporacji. Zgłasza się do małej firmy komputerowej Cardiff Electric. Liczy, że przekona jej szefów do swoich rewolucyjnych pomysłów. MacMillan już od jakiegoś czasu planuje wprowadzenie na rynek taniego, lecz przełomowego technologicznie i funkcjonalnie komputeraLata 80. Joe MacMillan (Lee Pace) odchodzi z IBM, ponieważ ma dość pracy w korporacji. Zgłasza się do małej firmy komputerowej Cardiff Electric. Liczy, że przekona jej szefów do swoich rewolucyjnych pomysłów. MacMillan już od jakiegoś czasu planuje wprowadzenie na rynek taniego, lecz przełomowego technologicznie i funkcjonalnie komputera osobistego. Pomysł walki małej firmy z gigantem, jakim jest IBM, wydaje się karkołomny. Jednak Joe jest niezłomny. Dostaje pozwolenie na zbudowanie prototypu komputera, pod warunkiem znalezienia odpowiednich fachowców. Wybór pada na młodziutką programistkę Cameron Howe (Mackenzie Davis) oraz inżyniera Gordona Clarka (Scoot McNairy). Ich skomplikowane życie osobiste nie pozostaje bez wpływu na pracę. Barwna podróż do lat 80. i opowieść o komputerowych maniakach, która zaskakuje dbałością o szczegóły i wiernym odtworzeniem realiów.

studio
AMC Studios
tytuł oryg.
Halt and Catch Fire
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Snellville, Norcross, Conyers i Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych