PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499800}
7,4 370
ocen
7,4 10 1 370
Hana Sakeru Seishōnen
powrót do forum serialu Hana Sakeru Seishōnen

dla mnie - super

ocenił(a) serial na 10

bardzo przypadlo mi do gustu, ciekawi mnie kogo na koncu wybierze Kajika, mam swoje podejrzenie ale zobaczymy.... ale motyw z jej pochodzniem, z narodzinami Eugeana..... :D:D korzystaja z mody na sukces? ale i tak strasznie mi sie podoba, polecam

tammy

taaak, szczególnie po ostatnich odcinkach (10-12) skojarzenie z 'Modą na sukces' nasuwa się samo xD. jednak nawet mimo tego, niesamowicie polubiłam to anime :).

co do tego, kogo wybierze Kajika, to również mam swój typ i można powiedzieć, że na chwilę obecną jestem na 90% pewna, iż okaże się on trafny ;). jednak czy mam rację, to się dopiero okaże... w końcu jeszcze sporo odcinków zostało do końca (w sumie ma ich być 39).

również polecam!

Olinda

Hmm, też kogoś typuję... Ciekawe, czy wszystkie myślimy o tej samej osobie? ;)
Mnie trochę grafika przeszkadza, i te ich ciuchy okropne...
Ale w sumie miło się ogląda.
"Moda na sukces" w anime, do czego to juz dochodzi... Ech ;)

tammy

gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki Hanasakeru Seishounen ? proszę o odpowiedź ! zauroczyło mnie to anime. ;)

serenitybelatka

na przykład tu: http://www.animefreak.tv/watch/hanasakeru-seishounen-english-dubbed-online-free

jeszcze tylko siedem odcinków do końca *____*

Olinda

dziękuję bardzo ; ))
już zabieram się za oglądanie .. ;))

ocenił(a) serial na 9
serenitybelatka

Szkoda, że odcinków z polskimi napisami jest dopiero 28...;/ i trzeba bardzo długo czekać na kolejne.. chociaż i tak fajnie, że komuś w ogóle chce się je dodawać :)

oranzada_w_proszku_fw

-ma ktoś dobre napisy ?? ja ściągałam z kilku stronek ale wszystkie się nie dopasowane a cały czas je synchronizować to wnerwiające i przeszkadza w ogladaniu. mam wersję avi tego anime ale to raczej bez znaczenia.

boska jest piosenka z openingu, zakochałam się w niej ( tzn w piosence :))

-moim zdaniem ona wybierze Li Ren'a ale kto wie :)

Olinda

a znasz jakąś stronke z tym anime po polsku?

ocenił(a) serial na 9
wiolussss

Ja już oglądałam wszystkie z napisami polskimi :P podałabym ci stronę, ale nie dam rady wysłać ci prywatnej wiadomości bo mnie wtedy "wykopuje" ze stronki;/ a nie chcę podawać tak publicznie. Wujek google ci pomoże, ja właśnie tak znalazłam :) jeszcze raz polecam! Zakończenie takie jak sobie wyobraziłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones