Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise

2007
Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
8,0 2 638
ocen
8,0 10 2638
494
chce zobaczyć
{"type":"film","id":433940,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Hanazakari+no+Kimitachi+e%3A+Ikemen+Paradise-2007-433940/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
  • użytkownik usunięty

ale czy tyko ja miałam nadzieję, że ta drama skończy się inaczej? hmmm tzn ona i inny on? Kto obejrzy, pewnie będzie wiedział, o co mi chodzi.
    Nie bez powodu Toma Ikuta jest wśród moich ulubionych ^_^
    Czytałam wiele pochlebnych komentarzy na temat Shun Oguri, ale w tej dramie Toma Ikuta przewyższa go w każdym względzie. Takie jest moje zdanie :)

• fushigi_2 ocenił(a) ten serial na: 10

O tak ja też miałam nadzieję, że Mizuki będzie z Nakatsu XD On jest taki kawaiii ^_^

• wkrec_zarowke ocenił(a) ten serial na: 9

fushigi_2 cały czas chciałam żeby Mizuki wybrała Nakatsu, ale pod koniec stwierdziłam, że dobrze się skończyło, bo Nakatsu był na nią za fajny ;D

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 9

ja wracając do tych sławnych scen z Nakatsu, np. taniec na stole, doszłam do wniosku, że romans między nim a główną bohaterką wcale nie byłby taki fajny. Nakatsu był po to by rozśmieszać i to mu się udało ^_^

• wybryk_natury ocenił(a) ten serial na: 6

Jakby nie patrzeć, to skończyli razem, szczęśliwie, a z reguły tacy mrukliwi bohaterowie do końca są gburowaci :P

Toma Ikuta wypadł według mnie o wiele lepiej od Oguri, ale to raczej ze względu na postać, która była ciekawsza, a nie na umiejętności aktorskie.
    Przy okazji, jego taniec na stole widziałam już tyle razy ale zawsze mnie rozwala ta scena :D

• Winterfresh ocenił(a) ten serial na: 10

Tak, tak. On się zawsze starał, a Sano tylko jedno słowo powiedział i Mizuki na niego leciała. xD

• edelweis ocenił(a) ten serial na: 10

też miałam nadzieję na inne zakończenie...żal mi Nakatsu- policzę do trzech a potem się rozpłaczę;)

• edelweis zażalenia trzeba zgłaszać do scenarzystów, absolutnie jestem pełna uwielbienia dla możliwości aktorskich Shuna, ale akurat w tym wypadku miał trochę nieciekawą rolę, choć w odcinku specjalnym już lepiej było ;)

• VampireGirl ocenił(a) ten serial na: 10

Dla mnie lepiej było aby była z Sano pasowali do siebie i się cieszyłam ,ze się tak skończyło. Nakatsu jakoś mi do niej nie pasował tylko się modliłam aby nie wybrała jego. On na pewno znajdzie jakąś fajną laskę , a ona ma Sano xD