serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Hanna

2019 - 2021
1h
6,8 2 229
ocen
6,8 10 1 2229
Niezwykła wychowana w lasach dziewczyna umyka ścigającemu ją zawzięcie nieoficjalnemu agentowi CIA, próbując jednocześnie odkryć prawdę o sobie.  więcej mniej
Hanna zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Hanna
Zwiastun nr 2 (sezon 3)
Hanna
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
Hanna
Teaser nr 3 (sezon 3)
nr 2 (sezon 3) 2021-11-15T11:04:13 https://fwcdn.pl/webv/95/64/59564/59564.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/271/809071/HANNA_Season_3___Official_Trailer___Prime_Video.vp9.1080p.webm

Sezon 2: Hanna próbuje wyrwać Clarę z Utrax. Pomaga jej w tym agentka CIA, Marissa Wiegler, która zaczyna traktować Hannę jak córkę. Od głębokich lasów Europy Wschodniej, przez piękne tereny północnej Anglii, do tętniącego życiem kampusu uniwersyteckiego w Barcelonie podążamy za Hanną poszukującą swojego miejsca na Ziemi.

na podstawie
David Farr (materiały do scenariusza, historia) / Seth Lochhead (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Amazon
studio
Amazon Studios / NBC Universal International / Working Title Television
tytuł oryg.
Hanna
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Budapeszcie (Węgry), Słowacji, Almeríi i Barcelonie (Hiszpania), Bramshill, Bracknell i Londynie (Anglia, Wielka Brytania), Paryżu i regionie Nord (Francja), Berlinie (Niemcy), As-Suwajrze (Maroko) oraz Pradze (Czechy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rewelacyjny serial

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem dlaczego jest tu tak mało ocen i są tak niskie ale serial podobał mi się bardzo . Świetny realizm fikcyjny. Klimat wschodu niczym z Watachy ale z wykorzystaniem kunsztu amerykańskiego. Wiadomo ma swoje bolączki i wady ale to ma być akcyjniak połączony z dramatem i wyszło na prawdę rewelacyjnie.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Chciałbym żeby w Polsce były takie miejsca że w promieniu 100 kilometrów nikt nie mieszka. No i .jeszcze te piękne góry na północy Polski, he, he. Twórcy nieźle popłyneli z geografią naszego kraju. Plus za muzykę w pierwszym odcinku. Jeśli serial będzie choć w połowie tak dobry jak film z 2011 roku z S. Ronan, to myślę...

więcej

sezon 3 Poprawa sytuacji

użytkownik usunięty

Sezon trzeci najlepszy ze wszystkich, chociaż do jakiegoś szczególnego poziomu jeszcze trochę. Jak ktoś lubi, to ogląda się całkiem znośnie. Pomimo pewnych naciągnięć, "skrótów myślowych" i małych bzdurek.

Ogladam pierwszy odcinek a tu nagle Paktofonika , usmiech na twarzy murowany ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones