PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 674
oceny
7,9 10 1 85674
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Tak jak w temacie. Skoro 2 odcinek był taki słaby to co będzie w 3?
Oglądalność drastycznie spadła, rozumiem że to dopiero 2 odcinek ale w żadnym sezonie nie było aż tak słabej oglądalności.

ocenił(a) serial na 10
sewerynsenior

Od zeszłego sezonu trzymam żałobną tapetkę ;)

No cóż zrobić, osobiście mi przykro, bo już nigdy takiej okazji nie będzie, może za 10 lat ktoś znowu odkopie temat, ale Madsa mają tylko raz i tracą go, nie pokazują jego potencjału.

Nie podoba mi się wizja, gdzie postać Hannibala skacze nad jakimś innym chłopem i to ma niby być najważniejsze, najpiękniejsze, najbardziej wnikliwe, genialne, odkrywcze, łamiące tabu itd

użytkownik usunięty
sewerynsenior

Nawet jeśli NBC nie będzie chciało trzymać Hannibala to możemy być pewni, że jakaś stacja go przejmie. Czy będzie to Netflix, czy będzie to Hulu - nie ma znaczenia - o przyszłość Hannibala nie ma co się bać.

użytkownik usunięty

...no i stała się pierwsza część mojej wypowiedzi. Tylko czekać, jak jakaś stacja przejmie Hanniego. Czekamy...

ocenił(a) serial na 10

Czekamy, czekamy... ale czy się doczekamy? Głęboko wierzę, że jednak nie porzucą tej produkcji. Szkoda by było po prostu.

sewerynsenior

Czyli odcinek 2 i 3 są tak słabe jak 1? Bo szczerze mówiąc, nie wiem czy oglądać. Widziałam póki co pierwszy i był tragiczny.

ocenił(a) serial na 6
CzerwonyKaktus

oj tak słabe,ale sama zobacz ;)

ocenił(a) serial na 10
CzerwonyKaktus

Moim zdaniem z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.
* * *
Dlaczego tragiczny? Tragiczny, to jest Świat Według Kiepskich. To mogło być co najwyżej słabe, nudne(?). Ale nie było.

ocenił(a) serial na 4
sewerynsenior

Mnie zniechęcili na maxa, odpadam, nie oglądam dalej

sewerynsenior

Albo będzie tak, że w połowie sezonu wprowadzą Richarda Armitage, oglądalność skoczy i będzie klops :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones