PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 506
ocen
7,9 10 1 85506
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

3 sezon to porażka

ocenił(a) serial na 7

Trzeci sezon to jakaś ściema, nudy, nudy i jeszcze raz nudy, dlatego z 9 zmieniam na 7. Jak tak dalej będzie to przestane oglądać, a szkoda bo 1 i 2 sezon były naprawdę dobre...

ocenił(a) serial na 10
juliadudzik

Kiedyś FW aka "Białaczka" też był dobry i nie było pierdyliarda tematów na to samo ;)

ocenił(a) serial na 6
jocisko

Totalny śmietnik się zrobił... ;)

ocenił(a) serial na 7
Lellandra

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 6
juliadudzik

Mam takie samo odczucie, po pierwszym odcinku myslalam, ze moze sie rozkreci, ale zaczelam ogladac 3 odcinek 3 sezonu i wylaczylam w polowie. Porazka. Przesadzaja z ta muzyka, zdjeciami w zwolnionym tempie, i to bardzo mnie irytuje, nudzi, nie moge juz dalej:/

ocenił(a) serial na 5
blacoula

Szkoda, że nie odwiedziłam tego forum, zanim straciłam czas na 3 odcinki trzeciego sezonu. Bardzo trudno przez nie przebrnąć.

ocenił(a) serial na 5
juliadudzik

ocenia się CAŁOŚĆ a nie połowę. najpierw ogląda się do końca, a potem wydaje normalny wyrok.

juliadudzik

Szacunek, ja zmęczyłem do końca sezon 1 i na tym koniec. Serial kompletnie mi nie podszedł. Jak dla mnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie oceniam ponieważ kiedyś dam sobie szansę i jeszcze raz zobaczę, ale podejdę do tego serialu na chłodno i nie przez pryzmat trylogii Hopkinsa.

ocenił(a) serial na 5
juliadudzik

Moim zdaniem z sezonu na sezon było coraz gorzej. Pierwszy był naprawdę niezły, drugi zdecydowanie słabszy, a trzeci ciężko było zmęczyć.

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Według mnie 2 sezon był o wiele lepszy od 1

ocenił(a) serial na 6
TyrionLanister

Bez wątpienia. Pierwszy sezon jest na poziomie Plebanii.

Sol89

Podzielam opinię. 3. sezon w slow motion wymęczył wybitnie... Szkoda też, że zastąpiono Michaela Pitta - świetnie grał Masona Vergera. Z całego serialu zrobiła też na mnie wrażenie Cynthia Nixon jako śledcza Kade Prurnell - oglądam filmy tylko w oryginale i jej American English i doskonała dykcja to prawdziwa uczta dla ucha :)

ocenił(a) serial na 6
juliadudzik

Zgadzam się, tylko u mnie ocena spadła do 6.

juliadudzik

Zgadzam się ! Miałem te same odczucia, nawet nie dokończyłem trzeciego sezonu - chyba bym musiał być na kwasie

juliadudzik

Dokładnie. Nudne i przewidywalne wątki na których tylko zasypiała - w połowie dałam sobie spokój - beznadzieja nie ma sensu nawet kończyć tego oglądania, szkoda czasu.

xd0

Pierwsza połowa 3 sezonu jest po prostu przekombinowana, wszystkie postacie nagle zaczynają psycho-filozoficzną gadkę i nawet sam Hannibal i Will przestają być wyjątkowi. Ostatnie 5 odcinków już jest ciekawsze, ale ciężko mi jednoznacznie stwierdzić czy warto dla nich oglądać resztę... Ja się przemogłem i czuję satysfakcję z obejrzenia całości. Samo zakończenie przewidziałem, więc nie zrobiło na mnie wrażenia, ale pasuje do całości. No, jedna rzecz zrobiła na mnie wrażenie, ale nie będę spojlerował ;)

ocenił(a) serial na 9
juliadudzik

3 sezon, odcinek 3.
Will wdziera się na teren posiadłości Lecterów, robi szybką obczajkę okraszoną zbędnymi psychobzdurami i analizami psychologicznymi, a po chwili... pufff, jak z kapelusza, zza krzaków wyłania się brunetka piękna niczym elfia księżniczka i groźnym wzrokiem mierzy Willa. A ten niczym nastolatek chowa się za pniem drzewa.
W tym momencie stwierdziłem, że to koniec przygody z tym serialem.
Do połowy drugiego sezonu było super, ale od połowy (głównie chodzi o to nachalne slow motion) robiło się coraz gorzej.

juliadudzik

TAk! totalnie się zgadzam. ciężko jest mi przebrnąć przez ten trzeci sezon choć poprzednie dwa były fenomenalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones