PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 667
ocen
7,9 10 1 85667
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

The Silence of the Lambs to bardzo dobra produkcja. Tu mamy tylko nielogiczną, pokręconą i paranormalną kiczbzdurę z zaskakująco dobrą obsadą. Afektacja w grze Hugh'a oraz teatralność, sztuczność, przesadyzm i tzw. oczojebność większości pokazowych scen dobiją (takie szoko-kiczpokazówki). No i te paranormalne zdolności (mix jasnowidza z ciemnowidzem). Zamiast ponadprzeciętnej analizy faktów i zdarzeń, Graham ma wizje (bo dotknie czegoś lub na coś popatrzy) a potem dorabia do tego ideologię (żenada i megaidiotyzm). Warto nie zwracać uwagi na efekty spec., nawet w filmach klasy B (czy głupich horrorach) są lepsze. Postaci kobiet są przerysowane i przedstawiane w mniej lub bardziej negatywnym świetle, to coś osobistego - spalenie na wózku pokazane w sposób komiczny czy Histerektomia dla okaleczenia. Oglądałem do s02e07 a potem jakieś urywki by zakończyć s02. Poziom idiotyzmów i absurdów od początku był tu wysoki, ale niestety wzrastał systematycznie aż przekroczył próg akceptowalności. Do tego serial jest zbyt przegadany tym pseudopsychobełkotem.

Paraves

Po obejrzeniu ostatniego odcinka w końcu zrozumiałem, że to PASTISZ - nic na poważnie. To co opisałem powyżej właśnie takie miało być. Tak, tak napisałem opinię nie znając całości. Zaczynam oglądać jeszcze raz z nowym nastawieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones