PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 674
oceny
7,9 10 1 85674
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Po rzekomym zabójstwie Rudej ,Will przynosi Lecterowi mięsko z "młodej chudej
świnki"/widownia kuma ze to Ruda/ Na końcu kolacji Hannibal mówi ze to NIE wieprzowina i Will
przyznaje,ze to ludzkie mięso. Zresztą ,HELLO kto jak kto ale Lecter potrafi rozpoznać człowieka
na talerzu tak jak my rozpoznajemy wołowinę,kurczaka czy świnkę.Zgodzicie się?
Moje pytanie brzmi:
Skąd do cholery Will wziął ludzkie mięso na kolację?!Czy zrobił to za zgodą Jacka?
Ta scena mnie zadziwia i jej nie rozumiem. KTO zgodziłby się dobrowolnie zjeśc ludzkie mięso?
Nawet ,żeby się uwiarygodnić?! I skąd to mięso? Nie jest to poprzednia ofiara/chłopak-zwierzę/ bo
Hannibal powiedział,że ofiara bala się przed śmiercią,co zepsuło smak mięsa. No a ten chłopak
chyba się nie bał bo sam był napastnikiem. Poza tym jego mięso musiałoby być chyba
zamrożone żeby dotrwać do tej kolacji a co jak co ,ale rozmrażane mięso też można poznać
Ktoś mi wytłumaczy ?

ocenił(a) serial na 10
kleszcz72

Myślę, że to tej kobiety, której nie wiadomo skąd pobrano ciało, które spalono na wózku i Hannibal je potem wykopał. Zresztą jest wspomniane, że coś tam majstrowano przy żeberkach. Też nasz kochany Hanni poznałby, że to mięsko "samicy" bądź "samca", tak jak da się wyczuć czy to mięso knura czy maciory.

ocenił(a) serial na 4
jocisko

i to mi sie w serialu nie podoba,takie nieprawdopodobieństwa już kompletne.
nadal nie wiem JAK Will dostal to mięso
ukradł? od FBI? tak bez papierow,podpisów,zgody? eeeeee :(

ocenił(a) serial na 10
kleszcz72

Myślę, że Jack organizował. Szef FBI myślę, że załatwi zwłoki, jeśli potrzebuje.

ocenił(a) serial na 10
kleszcz72

To samo mnie trapiło...Myśle jednak, że pochodzi od tego chlopaka/zwierza, no bo skad? Co jak co, ale Jack miesa nie wtyczarował...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones