PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 674
oceny
7,9 10 1 85674
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

S03E02 - Ocena

ocenił(a) serial na 5

1.5/10.
1 - Za odcinek
0.5 - Za to, że się skończył. Totalna kupa.

ocenił(a) serial na 10
FIZ

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja uważam, że odcinek był w porządku. Ty jesteś zapewne tym widzem, który potrzebuje akcji? Cierpliwości. Nie o to w tym serialu chodzi. To nie CSI.

ocenił(a) serial na 5
Bonesss

W CSI też nie ma akcji, a jej nie potrzeba jeśli coś jest ciekawe. Tutaj był zbiór scen w zwolnionym tempie, które od pierwszego sezonu zaczynają już denerwować swoją ilością. Tak duży artystyczny pierd, że ledwo da się to oglądać. Jak poprzednie sezony jeszcze można oglądać z jakimś zaciekawieniem, to tutaj się to omija jak można.

ocenił(a) serial na 10
FIZ

Niektórzy ludzie lubią filozoficzne gadki i artystyczne ujęcia ^^ Dla każdego co innego. Skoro Tobie się to nie podoba, to daj sobie spokój i nie oglądaj. Nie będziesz psuł humoru ani sobie ani innym.

ocenił(a) serial na 5
Bonesss

Nie wątpię, że innym się takie coś podoba, ale przecież mogę sobie napisać co o tym sądzę. Jakby każdy miał zachować opinie dla siebie, to wszystkie filmy dostawałby same pozytywne recki.

A wracając do Hannibala, to ten artystyczny pierd dało się jeszcze wytrzymać w drugim sezonie, ale w tym od początku tyle tego dali, że ciężko oglądać.

ocenił(a) serial na 10
FIZ

Jasne, że możesz. Zgadzam się. I oczywiście szanuję Twoją opinię, masz prawo mieć odmienne zdanie. Jeśli już mówimy i Hannibalu, to wydaję mi się, że jeszcze ten sezon nas zaskoczy. Pozytywnie zaskoczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones