PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 682
oceny
7,9 10 1 85682
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Nie będzie czwartego sezonu. Totalna syfnia oglądalności zaowocowała kasacją serialu.
Płakać nie będę, co najwyżej za spapranym i zmarnowanym potencjałem...

ocenił(a) serial na 10
Filippiarz

Przeszkadzal ci idioto ? Ogladales za kare ? Wlasnie zal takich seriali kosic no ale ty i tobie podobnie wolicie trudne sprawy i dlaczego ja , na avatarach i innych syfach konczac. Zal mi cie i kazdych hejtujacych to artystyczne dzielooo

ocenił(a) serial na 3
mateuszz27

Czemu go obrażasz, skoro nie napisał niczego negatywnego?
"Nie będzie czwartego sezonu." - to fakt więc nie wiem co ma się tu nie podobać.
"Totalna syfnia oglądalności zaowocowała kasacją serialu." - jakkolwiek to brzmi, jest też faktem. Skasowali serial bo ma bardzo słabą oglądalność.
"Płakać nie będę, co najwyżej za spapranym i zmarnowanym potencjałem..." - właśnie pochwalił, że serial miał potężny potencjał, dobry pomysł, być może też rewelacyjne wykonanie. Co sprawiło, że wyzywasz go od idiotów?
Przesadna reakcja na sytuacje charakteryzuje pewien typ ludzi ;)

ocenił(a) serial na 10
ishael

ok może masz racje , zwracam honor.

ocenił(a) serial na 6
mateuszz27

Ten serial to guwno dla idiotów, teletubisie mają wiecej logiki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
mateuszz27

słabiutki serial dla słabiutkich ludzi

mateuszz27

Spokojnie, bo się zapowietrzysz... Niestety, ale przedmówca ma rację. Ten serial to zmarnowany potencjał i, dramatyczna wręcz, tendencja spadkowa. Po solidnym pierwszym sezonie dostaliśmy silenie się na artyzm i liczne plottwisty, zupełnie jakby stołek reżyserski przejął Shyamalan. Jednak to jeszcze dało się oglądać. Tego sezonu już nie... Minęły już cztery odcinki, a nie dostaliśmy nic poza dialogami udającymi inteligencją dysputę, wymuszonym artyzmem i dialogami udającymi inteligencką dysputę. To jest tak nudne i odpychające, że nie dotrwałem do końca ostatniego epizodu. Wybacz, może się mylę, ale dla mnie jeśli ktoś jeszcze chwali ten serial to świadczy to o jego słabym obyciu z dobrymi serialami i/lub snobizmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones