Hannibal
powrót do forum 3 sezonu

1. Każdy odcinek jest w takiej mrocznej zielonkawej kolorystyce, ponakładali na obraz pełno efektów. Rozumiem że to ma dodawać "charakteru" i takiego "mroku" no ale oglądając premierowe odcinki na AXN o 23:00 prawie nic nie widać.. ledwo co widać twarze a o sylwetkach bohaterów już nie wspomnę.
Przeglądając zdjęcia z przedpremierowych odcinków, te zdjęcia są jasne, kolorowe i ogląda się je o wiele lepiej niż sam serial.. :/

2. Dialogi które są jedną wielką zagadką, nie są już takie fajne jak w poprzednich sezonach. To samo ze scenami, chcemy więcej gry Hannibala tego jak kroi swoje ofiary (bo na tym serial się opiera) o te jego "arcydzieła" i więcej życia prywatnego bohaterów.

3. Każdy odcinek jest o czymś innym, tzn nie ma kontynuacji, po chwili ciężko się połapać o co tam chodzi. W bodajże 1 i 2 odcinku były prawie te same sceny, i jak się okazuje po zdjęciach te sceny powrócą jeszcze w innych odcinkach..

4. Oglądalność 2 odcinka, 3 sezonu była najniższa ze wszystkich odcinków do tej pory, to świadczy tylko o tym że sezon 3 będzie prawdopodobnie najgorszym sezonem. Tak wiem że dopiero 3 odcinek, możliwe że jeszcze się rozkręci albo będzie do końca tak nudny.

sewerynsenior

ciemne filmy najlepiej widać właśnie w nocy, bo w dzień światło się odbija:) może spróbuj zmienić jakieś ustawienia ekranu?

A co do pozostałych punktów, to się całkowicie zgadzam. Ostatni odcinek wyłączyłam w połowie, i stwierdziłam, że na razie sobie odpuszczę ten serial, obejrzę jeśli się rozkręci. :/

użytkownik usunięty
sewerynsenior

także się zgadzam, mimo, że to jeden z moich ulubionych seriali to muszę przyznać, że oglądanie ostatniego odcinka było totalną męczarnią. niesamowicie się ciągnie, a teraz nawet muzyka nie ratuje serialu, staje się wręcz irytująca jak dla mnie...
można jedynie modlić się, żeby Hannibal jeszcze się rozkręcił:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones