Harry's Law

2011
Harry's Law
7,0 428
ocen
7,0 10 428
436
chce zobaczyć
{"type":"film","id":570121,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Harry%27s+Law-2011-570121/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Harry's Law
  • londontown ocenił(a) ten serial na: 10

    lubie Harrys Law ciekawy serial z genialną rolą Kathy Bates! ale od początku 2 sezonu zaszło kilka zmian i nie jestem pewien czy na korzyść.. po 1. chyba lepiej było jak Harry miala miejszą kancelarię z doslownie kilkoma pomocnikami głównymi bohaterami ( w 1 sezonie bardziej zwracano uwagę na tychy kilka osób również prywatnie a każdy odcinek dotyczyl innej sprawy, ktory kończyl się jakimś zamnknięciem:) teraz jest ogromna kilkupiętrowa kancelaria z wiloosobową zalogą te postacie które byl ciekawe w 1 sezonie albo znikneły (MALCOLM) albo ograniczono ich role (JENNA/ blondynka od butów :) niema już tego KLIMATU gangsterskiej ulicy (prawie jak na Bronxie) a sparwy sądowe? po 2 odc. 2 sezonu główna sprawa dalje jest otwarta i wszystko wskazuje na to że jeszcze przynajmniej w 3 odc. będzie tematem przewodnim, do tego zmienili świetny motyw przewodni serialu (na początku gdy pojawia się tytuł :(... nie wiem widać ze serial troche się pzebudował, można powiedzieć lekko zmienil drogę, którą podążał... pozostaje czekać na dalszy rozwój wypadków żeby ocenić czy te zmiany był korzystne :)

  • londontown Też właśnie zaczęłam oglądać drugi sezon, i muszę przyznać, że mnie rozczarowuje. Fajne właśnie było w pierwszym to, że kancelaria była mała i połączona ze sklepem obuwniczym, co było śmiesznie absurdalne, mało ludzi, klienci z kosmosu. Motyw faceta zamykającego żonę w piwnicy, żeby poprawić relację w małżeństwie przedni, tak samo jak Winslow Securities I.N.C.. Teraz się z tego zrobił serial prawniczy jakich wiele.