PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 837
ocen
7,2 10 1 5837
Haven
powrót do forum serialu Haven

"Audrey Parker's Day Off"

ocenił(a) serial na 8

SPOILER
SPOILER
SPOILER


Fajny odcinek, choć końcówka dość smutna. Nie rozumiem, czemu Parker nic nie powiedziała Chrisowi gdy było już po wszystkim. Ten pewnie wróci w odcinku finałowym. Mało Duke'a moim zdaniem, Evi też gdzieś zniknęła.

ocenił(a) serial na 8
Kamill

Mnie bardziej zdenerwowało, że nie przytuliła Nathana, nie powiedziała mu, że jego śmierć tak na nią wpłynęła. Bo jego śmierć chyba była najbardziej wzruszająca i najbardziej dotknęła Audrey. Chciałabym, żeby w końcu coś się między nimi wydarzyło :) Chris był fajny, ale tak na dwa odcinki ;p

Werniem

Idealnie było widać, że Duke coś czuje do Audrey a ona do Nathana. Może w końcu się zejdą.

ocenił(a) serial na 8
Kamill

Zgapione z Supernatural. ;))

KenneX

Ja już od dawna porównywałam to do SPN. Nawet zmiennokształtny był podobny.
Jednak niekoniecznie zgapione z SPN, gdyż takie "dni świstaka" pojawiają się co jakiś czas a poza tym w SPN to Dean ciągle umierał a tu umierały różne osoby.

ocenił(a) serial na 8
tess_harding_2

Nie mówiąc już o tym, że mimo mojej miłości do perypetii braci Winchester, to nie byli oni pierwsi z wykorzystaniem pętli czasowej ;p

Kamill

ktoś wie kto wykonuje piosenkę końcową z tego odc?

Alice_in_Borderland

ta piosenka to cover "Will You Still Love Me Tomorrow?" wykonywany przez Sweet Talk Radio

gaspi

dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones