PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 837
ocen
7,2 10 1 5837
Haven
powrót do forum serialu Haven

1 sezon wymiatał! bardzo rzadko mi się zdarza żeby serial wciągnął mnie od 1 odc, tutaj tak było... niesamowity serial ( narazie obejrzalem 1 sezon, dzisiaj 1 odcinek drugiego :)) serial jest świetny fajnie aktorsko Audrey , Nathan, Duke, Eleonore czy Komisarz :) fajne efekty, w każdym odcinku ciekawy przypadek poprostu SUPER! A FINAL WGNIATA W FOTEL( i wiele zaskakujących zwrótów akcji) ciekawe jaki będzie drugi sezon:)))))

londontown

Drugi sezon, jak dla mnie zapowiada się interesująco. Cieszy mnie to, że po każdym odcinku zostaje nutka niepewności co powoduje niecierpliwe odliczanie dni do kolejnego.
Swoją drogą chciałabym podziękować autorowi tego tematu, za normalność i konkretność wypowiedzenia się. Traciłam bowiem wiarę, że istnieją jeszcze takie osoby, w większości wypowiedzi niestety można przeczytać tylko, że "film/serial jest owszem ok, ale.."- po czym rozwodzenie się o pomyłkach, które dostrzegli, nieścisłościach etc. W każdym razie- dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
panna.em

po 1 odc. drugiej serii zapowiada się naprawde interesująco, ciekawe jak rozwiną wątek drugiej agentki (żeby nie spojlerować:)... ogólnie te wszystkie tajemnice i wątki tylko sprawiają że czekam na kolejny odcinek z jeszcze większym zniecierpliwieniem i ciekawością :) i dzięki za dobre słowa :), też wolę jak forumowicze skupiają się na pozytywach i nie hejterzą nie potrzebnie :)

londontown

Ja również jestem ciekawa, być może w kolejnym odcinku już się sytuacja rozwiąże, a to już jutro! :D niestety dużo jest "hejtersów", ale ja jednak skupiam się na tym, że istnieją nie wymarłe jeszcze jednostki, które kierują się faktycznym stanem rzeczy, a nie szukają na siłę prowokacji, tylko po to, żeby się coś działo ;)

panna.em

właśnie w tym serialu jest najlepsze to, że wszystko jest tak spokojnie, nic na siłę. to mi się podoba. poza tym to chyba pierwszy serial, w którym nie ma romansu między głównymi bohaterami a co w tych czasach jest niespotykane. chociaż liczę na Audrey i Nathana :) ale uwielbiam ten serial.

tess_harding_2

Swojego czasu ja liczyłam na Duka i Audrey :D zobaczymy czym scenarzyści nas jeszcze zaskoczą :) Poza tym i tak dziwi mnie tak niska średnia ocen tego serialu. na imdb ma 7,2 na prawie 1,5 tys, co już bardziej mnie zadowala :) - dla kontrastu np. Gra o tron ma tutaj 8,8 i na prawdę zastanawiam się za co, bo ten serial mnie na kolana nie powalił. Wiem, różne są gusta, o których z resztą dyskutować się nie powinno :)

panna.em

właśnie tutaj oceny są nieadekwatne do serialu/filmu/aktorów. niestety, ale na FW tak jest.
ja liczyłam też na Audrey i Duke'a, SPOILER ale po tym jak się jego żona pojawiła KONIEC SPOILERA to już nie liczę.

tess_harding_2

Dawno temu przestałam się sugerować ocenami, ale osoby, które tutaj "wpadają" tylko po to, żeby zobaczyć jak film/ serial mają oceny, zostają wprowadzane w błąd. Ale już niestety to raczej się nie zmieni- czasami jak czytam posty typu "film był straszny, dajmy mu 1" to ręce opadają.

Ja nie wykluczam żadnej z możliwych opcji w tym serialu. Przecież z Haven wszystko jest możliwe!

panna.em

mnie wkurzają komentarze typu: ten aktor jest przystojny dajmy mu 10.
ja wolę sama obejrzeć i ocenić. ale nawet jak ktoś daje 1 to mógłby przynajmniej napisać konkretny komentarz a tu niestety...

cóż, Haven nie raz nas zaskoczyło, więc czekam na rozwój wydarzeń :)

tess_harding_2

Muszę przyznać, że z takimi komentarzami się nie spotkałam, ale wierzę, że i takie się pojawiają. Zauważyłam, że oceny typu 1, pojawiają się przy na prawdę dobrych produkcjach, i są tylko pewnego rodzaju prowokacją.

Dokładnie, również czekam z niecierpliwością :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones