PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 836
ocen
7,2 10 1 5836
Haven
powrót do forum serialu Haven

mam nadzieję, ze będzie kolejny sezon bo się zakończyło niesamowicie!!!
muszą to jakoś wyjaśnić.
cały serial ogólnie był fajny. miał ze dwa słabsze odcinki, ale go uwielbiam!!

tess_harding_2

Ja mam cały sezon,obecnie oglądam 4ty odcinek i uważam,że szału nie ma ale warto oglądać :)

ocenił(a) serial na 7
luca1985

SPOILER jestem ciekawa zakończenia. Czy skoro skojarzyła że ona jest Lucy to pojawiła się i dlaczego prawdziwa Audrey? Dlaczego miała inną tożsamość.

ocenił(a) serial na 9
tess_harding_2

http://www.scificool.com/syfy-renews-haven-for-season-2/

będzie sezon 2:D Nie lubię jak tak kończą się seriale. Gdzie jest jedna wielka niewiadoma. Wolę jak na 5 spraw wyjaśniają mi 3 sprawy. Wtedy jest i wilk i owca cała:D Bo kilka tajemnic rozjaśni mi sytuacje ale i zostaje niewiadoma:D

LaraNotsil

szkoda, ze trzeba tyle czekać na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 9
tess_harding_2

Wiosna 2011 to nie tak xle

LaraNotsil

no nie jest źle, ale jednak trochę mi brakuje sobotniego seansu z haven

ocenił(a) serial na 7
tess_harding_2

co prawda to prawda :D Bardzo przyjemny serial, a końcówka 1 sezonu to jakaś miazga! ;]

ocenił(a) serial na 8
pat167

Z początku serial nie wydawał się jakoś specjalnie ciekawy, ale końcówka naprawdę się udała. Aż nie można się doczekać dalszych odcinków :)

ocenił(a) serial na 8
katalonka

Masz rację z początku sierial był przecciętny, ale ostatnie 4 odcinki, a szczególnie finał byly o NIEBO lepsze...Czekam na drugi sezon

ocenił(a) serial na 7
LaraNotsil

drugi sezon 1 stycznia 2011. według wstępnych ustaleń

ocenił(a) serial na 10
tess_harding_2

Z tymi odcinkami jest jak z odcinkami Smallville. Coś się zaczyna i kończy, ale przez wszystkie odcinki ciągną jeden temat. Ten serial odkryłem przypadkowo i bardzo szybko ukończyłem pierwszy sezon. Szczerze? Do samego końca nie wierzyłem, że będą potrafić zakończyć ten dział w dobrym stylu. Nawet oglądając ten ostatni odcinek byłem sceptycznie nastawiony co do finału. Ba! Nawet wiedziałem, że Parker i Lucy to ta sama osoba, ale nie uznawałem to za prawdę dopóki sama się nie przyznała. To jest genialne, że tylko jednym zdaniem, pod sam koniec "normalnego" odcinka finał stał się niewiarygodnie dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones