PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 836
ocen
7,2 10 1 5836
Haven
powrót do forum serialu Haven

Ja mam mieszane uczucia. Znowu mamy więcej pytań niż odpowiedzi i trochę się robi to wszystko pogmatwane. Ale odcinek mi się podobał. SPOILER a jak te żaby spadły z nieba to się wystraszyłam KONIEC SPOILERA

ocenił(a) serial na 8
tess_harding_2

zgadzam się. to trochę takie pogmatwane. tylko rodzi więcej pytań. mnie najbardziej zastanawia sytuacja z Audrey i z jej szefem. jeśli to jest prawdziwy szef, to kim jest szef naszej Audrey ? strange. miejmy nadzieję, że kiedyś w końcu coś się wyjaśni....

Carmen_18

i w ogóle ta żona Duka. Też jakaś dziwna jest. Poza tym Audrey brunetka jakoś też tak szybko łyknęła tą informację o wspólnych wspomnieniach i zjawiskach paranormalnych

ocenił(a) serial na 6
tess_harding_2

Pewnie teraz dwie agentki Audrey będą razem współpracować. Odcinek był dobry, ale zauważyłem jeden duży błąd. W scenie w której zapadają ciemności gdy Nathan rozmawia z księdzem widoczne są cienie postaci. Cienia w mroku się nie zobaczy, więc za to mają minusa. Ogólnie efekty specjalne są trochę żałosne (np. scena gradu, gdy marność efektów aż razi po oczach, albo wspomniana wcześniej scena z ciemnościami). I dodatkowo, dlaczego po ciemku nie nie prowadzą samochodów z włączonymi światłami??

jaroslaw1922

ale w tym serialu to efekty naprawdę kuleją i to się chyba nie zmieni. jednak naprawdę nurtuje mnie pytanie co dalej będzie i kim tak naprawdę jest Audrey blondynka.

ocenił(a) serial na 8
tess_harding_2

Możliwe, że ta nowa Audrey jest z równoległego wymiaru i po zdarzeniach z końca pierwszego sezonu te dwa wymiary się połączyły, czy coś. Trochę naciągane, wiem, ale nie umiem znaleźć innego wytłumaczenia tego co się dzieje w Haven. Audrey może być Lucy, ale wtedy to musiałaby być jakaś dziwna podróż w czasie gdzie Lucy traci pamięć...

Kamill

no właśnie myślę, że Audrey blondynka jest tą Lucy i nastąpiło jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni i ona się nie postarzała a reszta tak. albo to jakieś kolejne wcielenie Lucy z jej wyglądem, lecz bez pamięci. jednak to nie wyjaśnia skąd Audrey blond i Audrey brunetka mają te same wspomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones