PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 101
ocen
7,6 10 1 7101
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0

5 sezon

ocenił(a) serial na 10

czy coś wiadomo o 5 sezonie czy bedzie ?

ocenił(a) serial na 9
ewciaa720

Będzie na pewno 5 sezon.

ocenił(a) serial na 10
lampard22

nie wiadomo nic o tym nigdzie nie pisze

ocenił(a) serial na 9
ewciaa720

http://www.spoilertv.com/2014/03/cbs-renews-elementary-ncis-ncisla-poi.html

Już na filmwebie nawet jest 5 sezon dodany.

ocenił(a) serial na 10
lampard22

nigdxie w polsce jeszcze nie pisze

ocenił(a) serial na 9
ewciaa720

W przyszłym sezonie z nowymi odcinkami w ramówce CBS pojawią się: "Agenci NCIS", "Agenci NCIS: Los Angeles", "Impersonalni", "Zabójcze umysły", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "Elementary", "Hawaii 5.0", "Zaprzysiężeni" i "Żona idealna" z seriali dramatycznych oraz "Dwie spłukane dziewczyny", "Mike i Molly", "Mom", "The Millers" i "Dwóch i pół" z seriali komediowych.

Zamówienia nie otrzymały: "Intelligence", "Hostages", "The Crazy Ones" oraz "Mentalista". Decyzja związana z ich przyszłością zostanie podjęta w maju podczas upfrontów. Brak zamówienia dla "Mentalisty" nie jest zaskoczeniem, ponieważ tworzy go zewnętrzne studio Warner Bros. TV. Rozmowy na temat kontynuacji dopiero trwają, ale wiele wskazuje na to, że fani powinni być spokojni. Produkcja z Simonem Bakerem w roli głównej ma podpisane bardzo korzystne umowy sprzedaży serialu w formie syndykatu, a także studio czerpie spore zyski ze sprzedaży "Mentalisty" na rynek międzynarodowy. Dlatego też zarówno CBS jak i WB TV będą naciskać, by serial był kontynuowany.

Stacja CBS nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, ale wiele wskazuje na to, że dwunasty sezon "Dwóch i pół" będzie serią finałową.

ocenił(a) serial na 10
lampard22

dzięki za informacje teraz wszystko wiem

ocenił(a) serial na 9
ewciaa720

Podobno Michelle Borth nie będzie grała w kolejnym sezonie

daroni

Raczej na pewno jej nie będzie - przedostatni odcinek czwartego sezonu wygląda na jej pożegnanie z serialem. Pewnie słuch po niej zaginie, a potem okaże się, że zginęła. Żal mi tylko Steve'a...

ocenił(a) serial na 8
nelcia_fm

dobry SPOJLER nie jest zły, co? :

old_school_man

przepraszam. nie napisałam tego, żeby popsuć ludziom oglądanie, ale wydawało mi się, że skoro odcinek został wyemitowany prawie miesiąc temu, a do tego w temacie jest pytanie o następny sezon, to można się odnosić do całego sezonu. ja zwykle czytam o następnym jak skończę poprzedni...

ocenił(a) serial na 8
nelcia_fm

spoko, spojlery są jak kleszcze - nigdy nie wiesz gdzie na jakiegoś wpadniesz :) ale masz rację, mogłem przewidzieć, że będą tu odwołania do tego sezonu, tak że moja też wina. Skoro już jednak wiem conieco, to strasznie mi jej będzie brakowało, bo wpasowała się dobrze w tą ekipę,(celowo pomijam oczywistość, że poza tym po prostu bardzo przyjemnie się patrzy na Michelle na ekranie;) ). Poza tym faktycznie Steve będzie miał nieźle namieszane, aż mi go szkoda.

old_school_man

Bardzo ładne porównanie :) Mi jest żal Steve'a, jej samej nie mi będzie brakowało - cały czas miałam wrażenie, że ona jest na doczepkę do głównej czwórki. To jeśli o fabułę chodzi. W sprawie walorów estetycznych, to mi sie przyjemniej patrzy na płeć męską :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones