PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 101
ocen
7,6 10 1 7101
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0

Drugi czy trzeci sezon?

ocenił(a) serial na 9

Na początku którego sezonu Danny chodzi skwaszony/przybity/zrozpaczony, bo okazało się, że dziecko jego byłej żony jest jej męża a nie jego? Bo na tym skończyłam i nie pamiętam który to sezon. Pojawiła się już Lori i była akcja z tą laską w krótkich włosach, co współpracowała z Woo Fatem. Chyba gdzieś na początku drugiego prawda? I jest Lock z Zagubionych. Już mi się wszystko pomieszało ;/

ocenił(a) serial na 7
aneant89

moim zdaniem na początku drugiego. Pierwszy sezon się kończył, że Danny miał wyjechać z tą swoją byłą żoną, bo była w ciąży i myśleli że to jego. A na początku drugiego sezonu Danny mówił do Steve'a że okazało się, że dziecko jest tamtego (nie pamiętam jak ma na imię). Lori była w drugim sezonie. Drugi sezon zakończył się tym, że Steve'a pojechał gdzieś z tym co grał w Lostach, i dowiedział sie że jego matka żyje. Co do Danniego to nie pamiętam jak się z nim skończyło.
Ale jestem przekonana, że Danny był przybity na początku drugiego sezonu. :)

ocenił(a) serial na 9
Kasik_87

Dziękuję bardzo, może uda mi się odnaleźć kartkę, na której zapisywałam obejrzane odcinki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones