PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 093
oceny
7,6 10 1 7093
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0

Hawaii 5.o

ocenił(a) serial na 10

Serial życia <3

ocenił(a) serial na 10
zuzg09127

Dokładnie, popieram w 100 %, serial jest rewelacyjny, 10/10
Jak na razie mój ulubiony.

ocenił(a) serial na 9
zuzg09127

Najlepszy serial na zimę:) Za oknem szaro a na ekranie wiecznie lato :) zawsze mi to humor poprawia jak w Krakowie smog panuje

ocenił(a) serial na 10
zuzg09127

Tak więc zapraszam na fanpage o serialu: https://www.facebook.com/hawaiifivepolska/

ocenił(a) serial na 5
zuzg09127

dla mnie nic ciekawego

ocenił(a) serial na 10
Fishanator07

Rzecz gustu :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 5
zuzg09127

nie jest zły tylko nie widzę w nim nic czego już nie widziałem w serii CSI itp.

ocenił(a) serial na 1
zuzg09127

Pomyłka to byłby serial życia gdyby dano do niego więcej aktorów z LOST do zespołu Hawaii 5.0 a dali tylko jednego Daniela Koreańczyka . Jeszcze ten aktor grający szefa zespołu ujdzie, ale ten drugi co z nim jeździ autem to porażka zupełna. Jakiś niski lalaśiuwaty blondyn i ta jego gra żenada . Zamiast tego niskiego lalusia mogli dać Sayera z LOST to dobry aktor i też blondyn . Pasował by tu idealnie zamiast tego lalusia co jest obecnie, zwłaszcza że w 6 sezonie LOST zagrał policjanta i świetnie mu to wyszło . Dalej zamiast tej Koreanki co jest obecnie w serialu mogła by zagrać Sun z LOST bo jest ładniejsza od niej, do tego Sun grała z Danielem w LOST parę i aż się prosi aby była w zespole Hawaii 5.0 z Danielem jak w LOST . Zamiast tej drugiej kobiety w zespole powinna zagrać ta ładna blondynka z LOST matka Arona, Desmonda dali ale tylko do 2 odcinków jako postać epizodyczna, Locka tak samo . Hugo dali do zespołu ale dopiero w 6 sezonie, tak jak pisze serial byłby o wiele lepszy gdyby dali więcej aktorów z LOST .

GTA1

Tak i zamiast Steve'a dać Jacka i byłby komplet. Albo lepiej Sayida, w końcu też żołnierz.

ocenił(a) serial na 10
GTA1

Tak, najlepiej jakby dali tu wszystkich aktorów z Lost i najlepiej jakby jeszcze zmienili nazwę na Lost 2. Nie podoba Ci się, twoja sprawa. Mi się Lost nie podoba.

GTA1

To niech od razu serial zmieni nazwę na Lost .

ocenił(a) serial na 1
zuzg09127

Po jednym z odcinków sezonu 7 należy się ocena 1 . Gdzie bohaterowie lecą do Europy powstrzymać terrorystów i twórcy serialu na miejsce spotkania terrorystów wybierają Pragę . Zamiast lidera Europy środkowo - wschodniej Warszawę, mało tego jeszcze są tam wspomniani Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy i na koniec jadą na spotkanie z Królową do Londynu . A o Polsce ani słowa nawet tam nie ma, za to jest jakaś Praga mogli dać jeszcze Węgry i Ukrainę do tego

ocenił(a) serial na 9
GTA1

Po jednym z odcinków LOST należy się ocena 1...bla,bla,bla...Albo oglądasz człowieku wszystko od sezonu pierwszego,albo wyłącz TV. Ty lubisz LOST inni M jak miłość,więcej zrozumienia... Dla mnie Hawaii są świetne!!!

zuzg09127

Nie mogę go oglądać. Zbyt wielu aktorów z LOST. Myślę wtedy o rewelacyjnych dwóch pierwszych sezonach i spapranym zakończeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones