PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 101
ocen
7,6 10 1 7101
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0

Czy ktoś wie co z napisami do sezonu 4 od odcinka 14??

maggie138

Lipa, przeszukalem caly internet :D I nigdzie nie ma napisów od odcinka 14 sezonu 4.

Szkoda, ze przestali tlumaczyc...

RossoNeri93

Zdecydowanie lipa, już kilka odcinków jest, a napisów brak ;( Może jeszcze ktoś się zlituje i zrobi ;)

ocenił(a) serial na 10
maggie138

po co się męczyć z napisami jak 4 sezon leci w telewizji

ocenił(a) serial na 10
ewciaa720

Nikt nie przestał tłumaczyć po prostu tłumacz ma mniej czasu ;)

psychodelicf1

No to cierpliwie czekamy ;)

ocenił(a) serial na 10
maggie138

po co się męczyć z napisami jak 4 sezon leci w telewizji

ocenił(a) serial na 10
ewciaa720

ewcia a na jakim kanale ? :)

ewciaa720

Może i leci, ale jest daleko w tyle bo już był 19 odcinek,a pl tv dopiero 9.

ocenił(a) serial na 10
Voth

universalchannel i axn tak ale na okrągło są powtórki wszystkich sezonów nic straconego

maggie138

Jakie mniej czasu? Jakby mieli mniej czasu to napisy wyszly by jak w innych serialach do ok 2 tyg, a tu juz kilkanascie odcinkow jest bez napisow ;) Trzeba czekac na wersje z lektorem bo napisow juz nie bedzie. Zawsze mozna ogladnac wersje ENG jak ktos w jakims stopniu zna angielski ale to nie to samo co w jezyku ojczystym.

RossoNeri93

Dziś pojawiły się napisy do 14 odcinka, mam nadzieję, że na następne nie przyjdzie nam tak długo czekać ;)

ocenił(a) serial na 10
maggie138

maggie a gdzie pojawily sie te napisy??

tanal

Ja znalazłam w necie

ocenił(a) serial na 10
RossoNeri93

@RossoNeri93 Skąd masz takie informacje, że napisów już nie będzie? Skądkolwiek je posiadasz to nie prawda ;) Tłumacz to tylko człowiek, mogło mu coś wypaść i musiał na dłuższy czas przerwać tłumaczenie. To, że napisów nie ma dłuższy czas nie oznacza, że tłumaczenie zostało zaprzestane.Ja tam nie będę narzekać jestem wdzięczna ziomkowi, że w ogóle tłumaczy H50 ;)

psychodelicf1

Macie racje, po prostu pierwszy raz spotkalem sie z czyms takim, ze przez jakis miesiac nikt nic nie tlumaczyl a odcinki wychodzily regularnie. Teraz nadrabiaja zaleglosci, wlasnie do 15 odcinka wyszly napisy takze spoko :)

ocenił(a) serial na 10
RossoNeri93

W ostatnich sezonach tłumaczyła serial GH. Teraz mają dużo obsuwę, i tłumacz nie związany z tą grupą przetłumaczył napisy do 14 i 15 epka, i ma dalej to robić, i bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones