PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 101
ocen
7,6 10 1 7101
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0

tak ogólnie

ocenił(a) serial na 7

Mam do was takie pytanie. Oglądam ten serial od początku, co jest oczywiste, bo od końca się
nie da ;)
pierwszy sezon mnie zaciekawił, serial mi się spodobał, że czekałam z niecierpliwością na
kolejne odcinki, potem na drugi sezon, który też był w porządku. Ale trzeci sezon i teraz czwarty,
już mnie jakoś tak nie ciekawią. Owszem oglądam, ale nie czekam z niecierpliwością. Trochę
się ten serial zmienił od pierwszego sezonu i wydaje mi się że poszło to w gorszą stronę.
Owszem ciekawi mnie wątek Wo Fata i matki Steve'a, bo ciekawe co wymyślą, ale za razem
mam dość tego wątku. A jeśli chodzi o same postaci to też się zmieniły. Wydaje mi się że ten
serial to już to nie jest to samo co wcześniej, że kiedyś był lepszy, fajniejszy.
A wy jakie macie odczucie? Dalej ciekawi was ten serial jak kiedyś czy też tak jak ja oglądacie
go bo zaczęliście, że jesteście ciekawi, ale nie czekacie na odc. z niecierpliwością? Czy
uważacie że ten serial trochę staje się nudny?
Pozdrawiam

Kasik_87

Mam nadzieję, że temat nadal aktualny, bo trochę czasu minęło od jego założenia. :) Ja osobiście wolałam stare odcinki (pierwszy i drugi sezon). Nie wiem dlaczego, ale teraz już mnie tak nie ciekawi. Pamiętam, że na trzeci sezon czekałam z niecierpliwością (zaczęlam oglądać serial dość późno, bo w wakacje przed premierą trzeciego sezonu), ale po paru odcinkach odpuściłam sobie. Potem go dokończyłam, ale czwartego już nie oglądałam. Mam nadzieję, że niedługo powrócę do oglądania i nadrobię zaległości. :) Może znowu mnie zaciekawi... Ogólnie nie podobał mi się wątek matki Steve'a. Mogli trochę poczekać z jej powrotem albo jakoś inaczej go rozwiązać. Właśnie dlatego przestałam oglądać ten serial. Wydaje mi się, że pierwsze odcinki były ciekawsze (szczególnie zakończenie pierwszego sezonu i cały drugi). Również pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 8
Kasik_87

W okrresie letnim z braku czegos sensownego w tv postanowiłem sobie odświeżyć pamięć i obejrzałem wszystkie 3 sezony i faktycznie różnica między nimi jest spora, czy 3 se jest gorszy od jedynki i dwójki to nie wiem ale jakiś inny, mam takie odczucie że pierwszy sezon bardzo mocno różni się od reszty. Jedno co mnie irytuje to przeciąganie w nieskończoność odpowiedzi na pewne pytania mimo że widzowie znają je od dłuższego czasu, ewentualnie się domyślają, taka trochę moda na sukces. A największy błąd moim zdaniem, i tego twórcom nie wybaczę to uśmiercenie kpt. Fryera,

Kasik_87

Ja oglądam serial od początku i bardzo podobały mi sie sezony 1 i 2. Niestety sezon 3 był marny i już byłam bliska rezygnacji z oglądania, ale zmienili sie scenarzysci i jakość znacznie sie podniosła. Sezon ten jest świetny i jest chwalony przez fanów rowniez poza granicami Polski.

ocenił(a) serial na 9
ateofi

Ja oglądałam sezony w kolejności 3 --> 1 --> 2. Jak dla mnie wszystkie sezony są tak samo dobre, ale styl się lekko zmienił. Wydaje mi się że historia rodziny Stev'a była najciekawsza w 2 sezonie ale pod koniec 3 też zrobiło się ciekawie, Czekam na 4 sezon (jakoś wole oglądanie w TV od internetu)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones