Hawaii 5.0
powrót do forum 3 sezonu

odc 1 już jest dostępny w sieci. Akcja szybko się toczy, dużo emocji i jak zwykle narodziło się jeszcze więcej pytań. Hawaii 5-O powróciło z pełną mocą. A Wam jak się podobał 1 odc 3ego sezonu?

ocenił(a) serial na 7
Forever_18

Są już też napisy (to chyba rekord prędkości tłumaczenia :)). A odcinek bardzo dobry: szkoda China, ale sprytnie wybrnął z sytuacji z Kono.
Po ostatniej scenie nie będę zdziwiona, jeżeli okaże się, że
SPOJLER
Wo Fat jest bratem przyrodnim McGarretta.
W końcu nie znamy całej przeszłości jego matki.

Nie ma wyjścia, trzeba oglądać :).

ocenił(a) serial na 7
wankat

A już myślałam, że tylko u mnie pojawiła się taka myśl, że oni są braćmi :)

Gizmoooooo

Naprawdę myślicie że to bracia?! O_O Nie przeszło mi to przez myśl.... No ale faktycznie musi być jakiś dobry powód dla którego nie zabiła Wo Fat'a gdy miała okazję... Ciekawe...

ocenił(a) serial na 10
Forever_18

Mi też przeszła taka myśl, że są braćmi, w momencie kiedy Wo Fat spojrzał się na matkę Steve'a :)

ocenił(a) serial na 7
Elena00

No mi też się tak zdaje, zwłaszcza, że właściwie nie wyjaśniła jakie było dokładnie jej zadanie wobec ojca Wo Fata, nie chodziło o zabicie go tylko o coś "skomplikowanego" hmm.. Szkoda China!!:(

ocenił(a) serial na 7
Elena00

W momencie kiedy Wo Fat spojrzał na matkę Steve'a, mógł być też po prostu zdziwiony faktem iż Shelbourn to kobieta. Tak, czy inaczej coś musi być na rzeczy skoro nie padły śmiertelne strzały...

wankat

Tak samo pomyślałem, że to mogą być bracia po tym jak Danny powiedział o strzałach. Ale to by było chyba za proste rozwiązanie i scenarzyści jeszcze nas czymś zaskoczą.

ocenił(a) serial na 6
wankat

Mam podobne przeczucia, że tak powiem to pierwsza myśl i obawiam się, że coś w tym stylu scenarzyści nam zafundują.

Forever_18

Jakie wrazenia? Rozmowa matki Garetta z Dannym w aucie - takie momenty kocham w tym serialu. Poza tym ta Czarnula od Garetta jest przepiekna - super babka!

ocenił(a) serial na 7
rybcia13

'ta Czarnula' nie dość, że ładna to dobrze gra. Polecam serial Combat Hospital - niestety jedynie 13 odc.
Co do Hawaii: też zrodziła się u mnie myśl z braćmi i sądzę, że może to być wysoce prawdopodobne ale cóż... Serial znów może zaskoczyć

Forever_18

A na jakiej stronie można obejrzeć ten odcinek?

myszka1_2

HAHa dobre pytanie.....sorki, ze sie smieje!

ocenił(a) serial na 6
myszka1_2

kinomaniakkropkatv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones