Jedna z najlepszych bajek jakie oglądałem, pamietam jak za dzieciaka oglądałem napoczatku na francuskim programie a potem dopiero na polskim naprawde wciagające przygody Arnolda Szkoda ze w polsce nie puscili wszystkich sezonów tylko 2 czy 3 niepamietam juz
Hej, nigdy nie zastanawialiście się, co się stało z rodzicami Arnolda, dlaczego był wychowywany przez dziadka i babcie (swoją drogą bardzo fajne postaci)?