PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Jestem zdołowana

ocenił(a) serial na 9

Anulowaniem serialu. Skończyli coś pięknego. DLACZEGO?! :(

użytkownik usunięty
nururu

Przecież to było kiepskie, niczym nie dorównywało pierwszym Herosom. Jeszcze ten główny bohater brzydal o urodzie myszy/szczura a znalazł taką laskę i tylko dlatego na niego poleciała że miał moce. Parkman, HRG i Zachary Levi dali radę reszta natomiast słaaabooo.

ocenił(a) serial na 9

Był jaki był ale po obejrzeniu ostatniego odcinak mam ochotę dowiedzieć się kim jest ich ojciec. Uniwersum Heroes jakimś cudem trafia do mnie i mam ochotę na więcej :D

użytkownik usunięty
Greatevil

Jakby to był Sylar to by było super ale odpada bo po cholerę robić szopkę z tymi kartami? Nie pamiętam która to postać mogła by być, najprędzej Jacob (T-Bag).

NIe obronić się można tylko przed sylarem

ocenił(a) serial na 9
Greatevil

Co gdyby ojcem był Peter?

ocenił(a) serial na 9
Greatevil

Polecam w takim razie przeczytać książki.

ocenił(a) serial na 6
ShaggyRocker

Jakie książki?

ocenił(a) serial na 9
Adamo

Heroes Reborn

ocenił(a) serial na 6
ShaggyRocker

A to muszę poszukać

nururu

To były pomyje po Herosach i skok na kasę jestem zachwycony anulowaniem

ocenił(a) serial na 9
PIXA_GOD

Twórcy walczyli o serial. Nawet kiedy im anulowali i drastycznie musieli zmieniać wizje postaci i historii po 2 sezonie kontynuowali aż do 5 (reborn). O ile 4 sezon ewidentnie sięgnął poziomu netflixa to reborn trochę go przywrócił i zdołał poprawić koniec całości.
Więc gdyby nie anulowali w środku 2 sezonu mógłby być to bardziej pasujący serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones