Odtwórz Zwiastun nr 3 (Comic-Con) 3:22
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Heroes Reborn

2015-2016 42 min.
6,4 2 974
oceny
6,4 10 1 2974
2 831
chce zobaczyć
{"id":"709874","linkUrl":"/serial/Heroes%3A+Odrodzenie-2015-709874","alt":"Heroes: Odrodzenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/98/74/709874/7707561.2.jpg"}
Grupa ludzi obdarzonych nadnaturalnymi mocami walczy z siłami zła.
{"years":[2016,2015]}
13
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Heroes%3A+Odrodzenie-2015-709874/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/709874","link":"/serial/Heroes%3A+Odrodzenie-2015-709874/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/709874","link":"/serial/Heroes%3A+Odrodzenie-2015-709874/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Heroes: Odrodzenie
Zwiastun nr 3 (Comic-Con) 3:22
Heroes: Odrodzenie
Zwiastun nr 2 1:10
Heroes: Odrodzenie
Zwiastun nr 1 (Super Bowl) 0:15
Heroes: Odrodzenie - Zwiastun Nr 3 (Comic-Con) Heroes: Odrodzenie - Zwiastun Nr 3 (Comic-Con)
[]

Rok temu małe miasto w Teksasie zostało zdziesiątkowane przez atak terrorystów. Oskarżonymi o tragedię są ludzie posiadają nadprzyrodzone moce. Każdy z nich musi ukrywać swoje niezwykłe zdolności, aby pozostać przy życiu. Luke (Zachary Levi) i Joanne (Judith Shekoni) starają się dokonać zemsty na osobach odpowiedzialnych za zamach. TommyRok temu małe miasto w Teksasie zostało zdziesiątkowane przez atak terrorystów. Oskarżonymi o tragedię są ludzie posiadają nadprzyrodzone moce. Każdy z nich musi ukrywać swoje niezwykłe zdolności, aby pozostać przy życiu. Luke (Zachary Levi) i Joanne (Judith Shekoni) starają się dokonać zemsty na osobach odpowiedzialnych za zamach. Tommy (Robbie Kay), Emily (Gatlin Green) i Malina (Danika Yarosh) odkrywają w sobie niepożądaną moce skazujące ich na życie w strachu. Drogi bohaterów krzyżują się i razem postanawiają chronić świat.

studio
Imperative Pictures / Tailwind Productions / Universal Television
inne tytuły
Zachary Quinto, który grał jedną z głównych ról w serialu "Herosi", nie był w stanie ponownie wcielić się w postać Sylara ze względu na inne zobowiązania.
Ali Larter, która grała Niki, Jessicę i Tracy w serialu "Herosi", nie była w stanie ponownie wcielić się w te postacie ze względu na inne zobowiązania.
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Kitchener, Hamilton, Oshawie i Mississaudze (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Heroes Reborn a Heroes

  boromeusz

  Pamiętam że jak oglądałem Heroes to serial rozkręcał się powoli ale z każdym odcinkiem byłem coraz bardziej wciągnięty w fabułę - tu natomiast jest odwrotnie - po każdym kolejnym odcinku zastanawiam się czy juz przestac oglądać.

 • Jestem zdołowana

  nururu ocenił(a) serial na 9

  Anulowaniem serialu. Skończyli coś pięknego. DLACZEGO?! :(

 • Jest Nadzieja

  Widar ocenił(a) serial na 7

  Heroes Reborn na pewno już nie będzie. Ale to nie znaczy że nie powstanie nowy twór. Z herosami których poznaliśmy. Zamieszczam link http://screencrush.com/heroes- reborn-not-canceled-tim-kring/ ?trackback=tsmclip

 • Tommy

  Mordechaj_Sauerland ocenił(a) serial na 4

  W sumie traumatyczna postać. Najpierw jako niemowlak nieświadomie zabił swoją matkę (zabierając jej moc regeneracji), potem (ponownie nieświadomie) zabrał moc teleportacji i kontroli czasu Hiro - swojemu późniejszemu przybranemu ojcu (co po latach doprowadziło do jego śmierci - chyba, bo nie pokazano tego ... więcej

  3
  • Odcinek 7

   individuel ocenił(a) serial na 7

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.