PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Odcinek 7

ocenił(a) serial na 7

W końcu! Starałam się za bardzo nie cieszyć na powrót "Heroes", żeby się zbyt nie rozczarować. Do tej pory było nawet znośnie, ale po odcinku siódmym zaczęłam wierzyć, że czeka nas powrót dobrych lat tego serialu :) Nawet przekonało mnie wyjaśnienie ze śmiercią Claire i byłam bardzo zaskoczona rozwiązaniem z bliźniakami. Nie rozumiem tylko momentu, kiedy Nathan (Tommy?) mówi, że jest gotowy i że będzie robił wszystko, czego ojciec go nauczył. Czyżby w teraźniejszości ktoś wymazał mu pamięć? No i teraz oczywiście jestem super ciekawa kto jest ojcem dzieci Claire.

individuel

Ja też nie do końca rozumiem. W końcu ta jego przybrana mamuśka trzymała ciastko ze świeczką, czyli że urodziny (moze 15) i powiedziała do niego Nathan. Też jestem bardzo ciekawa kto będzie ojcem... Może Sylar? :D Tak bardzo uwielbiany ship?:> Siódmy odcinek bardzo mnie nakręcił, chociażby dlatego, że wróciło dużo starych postaci :D Heroes też się bardzo wolno rozkręcał. Mi się bardzo podoba i jestem zachwycona, że Reborn powstało

ocenił(a) serial na 7
aleera89

Bo to były jego urodziny, jak miło ze strony prababci Petrelli, że zachowała potomkom chociaż datę dzienną urodzin. Fajnie, że znowu los świata leży w rękach naszej ulubionej rodzinki (Malina i Nathan). Jestem wciąż ciekawa, co z Peterem, powinni to jakoś wyjaśnić. Jakoś nie pasuje mi do niego, żeby w obliczu zagrożenia świata palił sobie fajkę w domku na Hawajach.

ocenił(a) serial na 7
individuel

Czyli jednak Hiro i Noah nadepnęli na jakiegoś motylka, skoro Tommy wie, że ma na imię Nathan i tym razem jest gotowy na to co nadchodzi. I jeszcze to co powiedziała jego adoptowana matka "nie wiedziałam, czy będziesz chciał świętować akurat w tym dniu" - czy to również ma sugerować, że Tommy/Nathan wie, że tego dnia umarła jego biologiczna matka? Mam nadzieję, że już w następnym odcinku dowiemy się kto jest jego ojcem.
Ten odcinek to rzeczywiście gamechange'r, ale niestety nadal nie czuję klimatu oryginalnego Heroes. Ten klimat czuję w zupełnie innym serialu - Sense8.

Divine

Bardzo ciekawy odcinek. Dużo wyjaśnił. Ale nie jestem dalej pewny czy Claire na stałe nie żyje. W tym pomieszczeniu Hero nie mógł użyć mocy w tamtej chwili. Do tego jej szukali w tym szpitalu.

ocenił(a) serial na 9
individuel

wg mnie za bardzo już namieszali z czasoprzestrzenią. Z tego co tu przedstawili to bohaterowie podążają w niekończącej się pętli czasu. Jak w innym przypadku móc sobie wyobrazić co się działo w pierwotnej linii czasu w której nie pojawia się Noah cofnięty do przeszłości?

ocenił(a) serial na 7
Greatevil

Ale wątek z czasem zawsze był mocno naciągany w Heroes. Zdaje się, że twórcy w ogóle nie przejmowali się takimi "szczegółami" :) Do tej pory nie mogę przeboleć, jak w którymś sezonie Peter znalazł sobie ukochaną i zostawił ją w przyszłości, a potem zrobił wszystko, żeby ta przyszłość nigdy się nie wydarzyła. Ciekawe co według niego miało się stać z tą laską? Miała wrócić automatycznie, skoro jej czasoprzestrzeń przestała istnieć? Może twórcy skumali się, że coś z tym motywem jest nie halo i dlatego urwali ten wątek bez wyjaśnienia.

ocenił(a) serial na 6
individuel

Wątki z czasem zawsze są naciągane, nie tylko w Heroes, dlatego trzeba je brać na trochę niekompletną logikę (załamanie przyczynowo-skutkowości właśnie tym skutkuje :)).

zooo_2

Mnie drażni ta babka co wyłącza wszystkie moce bez wyjątku. Taka postać nie ma racji bytu, bo i własną moc by wyłączała.

ocenił(a) serial na 6
Greatevil

Ale Noah traci pamięć. Pewnie w następnym odcinku coś ustalą, Hiro zamiesza i będzie się w miarę kleiło ;).

W każdym razie pierwszy odcinek, który nie drażnił mnie cienkimi aktorami którzy pojawili się znikąd.

individuel

A mnie w tym odcinku rozczarował sposób wprowadzenia dwóch starych bohaterów - rozmowa w aucie Angeli i Mohindera była po prostu straszna. W ogóle wszystkie sceny z Angelą mnie rozczarowują, zupełnie inna postać niż w pierwszych sezonach. Zero tajemniczości, zero przebiegłości i panowania nad przebiegiem wydarzeń. Co się stało ze starą przebiegłą Angelą?
I jeszcze wątek spotkania Maliny i Luke'a. Czy tylko mi ta scena wydała się banalna?

individuel

Tak. Wreszcie dostaliśmy dobry odcinek, w końcu wszystko zaczyna się układać a fabuła nabiera kształtu. Może zdarzyły się pewne nielogiczne wpadki, naciągana śmierć Clare ale nie bądźmy zbyt surowi. No i nie było kiepskiego meksykańskiego wątku, ani irytującego Japończyka, no i dzieciarnia znikła. I ten cliffhanger, już nie mogą się doczekać kolejnego odcinka. Może to jeszcze nie poziom I sezonu ale jest już lepiej.

Moja ocena 4,1/6

ocenił(a) serial na 5
patryks83

8 ep jeszcze lepszy, od razu uprzedzam! :)

ocenił(a) serial na 5
patryks83

Po 8 odcinku śmierć Claire nie wdaje się już w ogóle naciągana ;) wybrnęli ładnie

ocenił(a) serial na 7
Ewc1ol

Jak najbardziej się zgadzam! :)

ocenił(a) serial na 7
individuel

Odcinek super :D wiele się wyjaśnia, tylko dalej nie wiadomo kto jest ojcem Maliny i Nathana :\

ocenił(a) serial na 5
tomek_1040

Wg. mnie to w ogóle nieistotne. W starych Herosach w alternatywnej rzeczywistości miała chłopaka, z którym chciała nawiać. Moim zdaniem to ktoś jego pokroju - zwykły człowiek bez jakiejś mega historii.

ocenił(a) serial na 7
bini0l

Też mi się to wydaje nieistotne póki co, ale zostawia twórcom furtkę na przyszłe wątki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones