High Score: Złota era gier

2020
High Score: Złota era gier
6,4 1 836
ocen
6,4 10 1836
380
chce zobaczyć
powrót do forum serialu High Score: Złota era gier
 • gdy opowiadali na początku o nintendo.
  To zamiast powiedzieć że Nintendo rozpoczeło działalność w 1889 to powiedział lektor że w 1989.

 • buskowianka ocenił(a) ten serial na: 9

  Bitek96 Niniejszy błąd, o którym mówisz użytkowniku, to błąd ,,wypowiedziany" przez polskiego lektora w tym serialu. Napisy polskie - osobiście oglądam "High Score", i jest on świetny, z ustawionymi jednocześnie polskimi napisami i lektorem - ukazują poprawną datę w odcinku nr.2. I jest to data: 1889 rok. Tekst pojawiający się w napisach jest bardziej dokładny, wiarygodniejszy, niż lektor polski, który podawane informacje ,,mocno spłyca"!

 • djskoczny ocenił(a) ten serial na: 7

  Bitek96 Jeśli chodzi o tłumaczenie - to z lektora jest wybitnie złe i robiła je osoba, która nie orientuje się w terminologii, która nie widziała serialu i nie jest profesjonalnym tłumaczem. Ciężko inaczej wytłumaczyć sytuację, w której twórca Sonica stoi koło rollecoasterów, a lektor mówi o kolejkach górskich :D

 • misstwisted ocenił(a) ten serial na: 5

  djskoczny Rollercoaster inaczej zwie się kolejką górską i w tym tłumaczeniu akurat nie ma błędu, ale faktem jest, że gafy lektorskie padają i to nie tylko w tym serialu, czego Netflix nie potrafi wyplenić albo już po prostu leje na to póki hajs za abonament się zgadza.

 • mauro32 ocenił(a) ten serial na: 6

  misstwisted Może napisz podanie o pracę do Netflixa. Uzasadnij że polski lektor popełnia błędy, mógłbyś je wyłapywać i poprawiać.
  BTW hajs ma się teraz zgadzać wszędzie (śmieszne jakby wcześniej nie miał), nawet u Ciebie w portfelu.