PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395227}

When They Cry: Kai

Higurashi no Naku Koro ni Kai
7,9 3 443
oceny
7,9 10 1 3443
Higurashi no Naku Koro ni Kai
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koro ni Kai

Witam


Właśnie obejrzałem cały drugi sezon i zastanawia mnie jedno.... nie rozumiem, o co dokładnie chodziło w zakończeniu. Dorosła Rika spotyka małą Miyo i... no właśnie, sprawia, że los potoczył się tak jak to było pokazane w pierwszym i drugim sezonie, czy odwraca bieg historii?
Druga rzecz - jak Rika znalazła się kilkanaście lat wcześniej jako już dorosła kobieta?
Czy jest może jakaś dodatkowa seria tłumacząca to co napisałem wyżej?

Przemek2401

(!SPOILER!) Witam! I właśnie Tu jest jedno małe 'ale'...
To nie była dorosła Rika tylko Frederica Bernkastel w ludzkiej postaci (
oryginalnie jest wiedźmą cudów,jest alter-ego Riki Furude,powstałą ze wszystkich rozpaczy Riki,jej cierpień,przeznaczenia,
po tym kiedy umierała -odsyłam do anime 'Umineko no Naku koro Ni'.-Walka Bernkastel z Lambdadeltą czyli alter-ego młodszej Miyo)
W Higurashi chodzi o to iż przez całe anime dostrzegamy potyczki i
jedną,wielką walkę małej Riki z dorosłą Miyo...Wyszło na to iż to Rika wygrała.Pokonała własne przeznaczenie.

To tak jak powiedziałam- Umineko no Naku koro ni.Dość pogmatana historia bo opowiada
troche o czymś innym ale jest tam wątek postaci Bern i Lambdy.Dwóch 'znanych' wiedźm.
Więc tak naprawde Bernkastel i Rika to dwie różne osoby.Bern to po prostu jej alter-ego,przeciwieństwo.
Taka jej lekko okrutna wersja.Tak jak zresztą Lambda,dziecinna 'wersja' młodszej Miyo,z czego 'wersja' Riki ,
Bern jest nieco jakby doroślejsza.Wiem,że brzmi to dość chaotycznie ale...^^''

Omen_Girl

Dzięki za szczegółowe wytłumaczenie ^^

ocenił(a) serial na 8
Omen_Girl

Również dziękuję ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones