PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661644}

Hit the Floor

7,3 1 890
ocen
7,3 10 1 1890
Hit the Floor
powrót do forum serialu Hit the Floor

WTF?! Lionel i Oscar? Nie pojmuje, bo nawet nie wiem o co w tym chodzi, gdyż ewidentnie obie
strony nie są zachwycone tym układem... Nie mogli dojść do innego rodzaju porozumienia? Nie
licząc tego, że Lionek uwzględniła to, że Sloan odnajdzie dyktafon, a Oscar trafi do więzienia...
Mniejsza z tym. Podejrzewam, że Oscar niebawem opuści wiezienie lub okaże się, że to nie on
był tym złym. A w cieniu czai się ktoś jeszcze gorszy.

Lubię Kyle, ale jej oświadczyny Raquel nie mają sensu, bo i tak nie mają szans na przejście
ewentualnego wywiadu środowiskowego, zatem w razie czego ich małżeństwo nie uratuje
Raquel przed deportacjom... Ale z drugiej strony to tylko serial, a to watek poboczny...

Oczywiście gwiazdą odcinka była Jelena, której długoterminowa strategia w końcu się opłaciła, i
zgarnęła całą pule, ale jednocześnie udowodniła, że nie jest taka zła, bo mogła zostawić Sloan
na pastwę Oscara i Lionel, ale nie zrobiła tego - zapewnił jej względne bezpieczeństwo. Niepokoi
tylko końcówka, czy wytrzyma w obecnym postawieniu i nie odwróci się od Terence'a, by utrzymać
swoją obecną pozycje, ale zapewne i Terence ostatecznie dojdzie do sobie, bo wątpię, by został
już skreślony przez twórców...

Natomiast zaskoczeniem odcinka był fakt, że to German zabił Olivie, mimo że zapewne nie
zamierzał tego zrobić, i był to wypadek, to o tyle nie zmienia samego faktu, że zrobił to, co zrobił.

ocenił(a) serial na 7
Herushingu

Chociaż ciekaw jestem co takiego Olivia miała na Ahshe, że German posunął się do aż tak ostatecznego rozwiązania, i zrobił to, co zrobił, i to abstrahując całkowicie od tego, że działał w afekcie, nie planował tego... Może aborcja? I o ile nie jest to nielegalne, to mogłoby zaszkodzić to jej wizerunkowi, a Romana zaboleć, szczególnie jeśli nie miał o tym pojęcia, bo Ahsha jest zbyt świętoszkowata, by Olivia mogła mieć na nią coś kryminalnego...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

German zabił Olivie?? jego to nigdy nie brałam pod uwage bo niby czemu, ot zwykly chlopak trener w szkole, ktory ma dziewczyne cheerlederke z która sam zreszta zerwał .. no chyba ze zrobił to ze złości bo Olivia ja przyjela do zespolu , przez co sie Asha zmienila i musieli sie rozstac..?

własnie jestem w trakcie oglądania odcinka ;)

ocenił(a) serial na 7
ReD_Bedr00m

Miał czerwoną kopertę, która adresowana była do Ahshy, ale pamiętamy motyw, że Ahsha zwlekała ze zmianą adresu, i dlatego też do Germana przychodziła cała jej korespondencja, a i Olivia zapewne miała w dokumentach nadal jego adres... W każdym razie dotyczyło to prawdopodobnie tajemnicy Ahshy, i było to coś takiego, że wyprowadziło Germana z równowagi, i zabił Olivię...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

ale jaka ona może mieć straszna tajemnice? przecież od początku Asha jest kreowana na taka grzeczna,swietoszkowatą dziewczynke z wielkimi marzeniami o dostaniu sie do diablic..

aborcja ? kiedy niby i z kim , bo z Germanem to Olivii nie powinno obchodzić , z Derekiem też odpada wedlug mnie bo to by bylo za wczesnie ( no chyba ze coś wiecej było w windzie o czym widzowie nie wiedzą)

no chyab ze ta koperta była zaadresowana do Ashy ale zawierałą informacje o jej matce..

ocenił(a) serial na 7
ReD_Bedr00m

Nie wiem. Nie ma to sensu. Gdyby rzeczywiście chodziło o Sloan to narobiłaby tylko jej kłopotów, i wywołałaby ciche dni w rodzince, to też nie ma sensu... Prawdopodobnie musimy czekać do przyszłego sezonu. Ciekaw też jestem co rzeczywiście miała na Jelene, bo wszystkie listy dotyczyły tajemnic osób do których były adresowane, a nie mogła wiedzieć, że to Jelena nafaszerowała Terence'a, zatem wydaje się to naciągane, że chodziło o "doping" Terence'a. Szczególnie że Jelena ma reputacje zimnej su-, dziewczyny...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

teraz to i tak beda ciche dni skoro Sloan wywalila Ashe z drużyny ;) ale pewnie zrobiła to ze wzgledu na Jelene, coś za coś..

miedzy Jelena a Olivia od samego poczatku był jakiś konflikt, kto wie moze jakimś cudem dowiedziala sie o dopingu , chociaz Jelena może miec wiele grzeszków na sumieniu.. moze koperta dotyczyła spraw zwiazanych z Mia??

mam nadzieje ze dowiemy sie jakie byly tajemnice tych wszystkich którym Olivia wysłała koperty.

ocenił(a) serial na 7
ReD_Bedr00m

Nie do końca, bo wie dlaczego musiała to zrobić, zatem nie może mieć jej tego za złe, bo jeśli nie ona, to ktoś inny by ją zwolnił... I nie twierdze, że Olivia nie mogła się dowiedzieć o "dopingu", co mało prawdopodobne, ale możliwe, z tym, że nie mogła wiedzieć, że była to sprawka Jeleny, bo gdyby była tak wszystko wiedząca to nie potrzebowałaby ich pomocy. A szantaż Jeleny hakiem na Terence'a, szczególnie przy opinii Olivii na jej temat? Mało prawdopodobne. Dlatego skłaniałbym się ku czemuś innemu, może Mia, może coś innego, kto wie. No nic, to jedynie domysły, trzeba czekać, i liczyć, że owy motyw zostanie jeszcze poruszony.

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

rok czekania na kolejny sezon ;/ i na jakiekolwiek odpowiedzi i ile tworcy beda to wyjaśniać ;)

Herushingu

Oj chyba nie uważnie oglądałeś. Przecież było w którymś tam odcinku ,że Olivia szantażowała Jelenę tym dopingiem. To było w rozmowie Jeleny i Terrence'a. Powiedziała mu wtedy ,że Olivia wiedziała o tym bo podsłuchała ich rozmowę w szatni, kiedy Terrence 'oświadczył' się Jelenie pigułkami , a ona była na zewnątrz i wszystko słyszała.

ocenił(a) serial na 7
lukaszfl40

Ale nadal mnie to nie przekonuje, bo mamy tu sytuacje; słowo vs. słowo, słaba pozycja do szantażu, bo tak to można szantażować każdego o wszystko, nawet rzeczy, których nie zrobił... A Jelena jest za bystra na coś takiego...

Herushingu

Genialne zakończenie i nie mam pojęcia jak wytrzymam do nowego sezonu.
*Ślub Lionel i Oscara jak dla mnie logiczny ze względu na to, że Lionel (a raczej Jelena) miała z góry obmyślony plan. Wiedziała, że Sloan znajdzie i odda dowody i zaraz wsadzą Oscara do paki. Teraz wszystko co jego należy do niej.
*Natomiast oświadczyny Kyle - bezsens. Raquel szczęśliwa powiedziała tak jakby nie wiedziała jak to wygląda. Jakby mogła poślubić sobie kogokolwiek to czemu nie zrobiła tego już dawno i uniknęła problemów z Olivią? Nie znam się na tym, ale chyba w przypadku nie obywatela US robią potem kontrole czy małżeństwo żyje razem itp. (przynajmniej tak było w Switched at Birth jeśli ktoś ogląda :))
*Wygrana Devils przewidywalna, ale i tak się ucieszyłam. Szkoda tylko Terrence'a, ale wiedział w co się pakuje.
*Nie mogli też lepszego zakończenia dać Derekowi, którego uwielbiam. Wygrał mecz, wreszcie zauważył co się dzieje i odciął się od swojej matki. Motyw walczenia o Ahshę... No cóż jak tak chce to niech próbuje. Dużo bardziej lubię Ahshę z nim niż z Germanem!
*Mówiąc o Germanie... CZY KTOŚ POMYŚLAŁ CHOCIAŻ PRZEZ SEKUNDĘ, ŻE TO ON MÓGŁ ZABIĆ OLIVIĘ? Tak naprawdę policja przyglądała się wszystkim tylko nie jemu. Fajny element zaskoczenia, podobał mi się, ale German? Serio? Taka pu$$y z niego cały czas była. Ciekawi mnie czy zrobił to niechcący, bo poszedł pogadać i się pokłócili, czy poszedł do Olivii z myślą "zabiję $ukę, bo grozi mojej najukochańszej, pięknej Ahshy, którą kocham nad życie"? Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale od początku German mi się wydawał taki nie do końca zdrowy umysłowy (taki psychopata co z zazdrości może zrobić coś głupiego).
*No i ostatni wątek pt.: "Co Olivka mogła mieć na Ahshę?" Nie znały się zbyt długo i Ahsha cały czas była kreowana na aniołka. Pamiętam jednak, że to w sumie dzięki Olivii Ahsha w ogóle znalazła się w zespole, nie? Jeśli list miałby dotyczyć jej matki to wątpię, żeby German zrobił tak drastyczny krok. Chyba, że list dotyczył jego (u mnie może on zagrzać miejsce jako psychol już na dobre), wtedy miałoby to sens.

ocenił(a) serial na 7
radykalny

- Ślub Lionel i Oscara - wiem, ale nie zdołała uzyskać nic czego chciała, a nie sądzę, by pieniądze stanowiły taki problem... Nie pozbyła się nawet Sloan, mimo że mogła, bo nie musiała słuchać Jeleny, chyba ze ta ma coś na jej osobę...

Herushingu

Czy ja wiem? Na pewno zdobyła rozgłos, co pewnie się przyda przy okazji premiery nowego filmu. Teraz będzie mogła udawać biedną żoną, która nie wiedziała jakim potworem jest jej mąż. No i zdobyła władzę, bo może rządzić wszystkimi na arenie łącznie z Petem i Sloan :)

ocenił(a) serial na 10
radykalny

ja jak mam czas to oglądam SaB i pamiętam był wątek kontroli, do domu przyszła babka sprawdzić czy Regina i Angelo razem mieszkaja

Herushingu

a ja czekam tylko na to, by Ahsha była z Derekiem <3 :D pewnie jakoś jak Ashsa się dowie, co zrobił German, to wtedy się pokłócą i na finał będzie z Derekiem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones