PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661644}

Hit the Floor

7,3 1 890
ocen
7,3 10 1 1890
Hit the Floor
powrót do forum serialu Hit the Floor

James LaRosa napisał na swoim instagramie ze w 4 sezonie HIT THE FLOOR nie zobaczymy ani Ahshy ani Zero...

osobiście smuci mnie to bo Ahshe zaczynałam lubić, a Zero wraz z Jude'm uwielbiałam .... :(

Do obsady dołącza aktorka i tancerka Teyana Taylor

ReD_Bedr00m

Czyli Dereka i Jude'a pewnie tez już nie zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Derek, i Jude napewno mają być. Tak samo napewno w sezonie zobaczymy Germana.

ReD_Bedr00m

Trochę to dziwne tak bez swoich połówek. Zakładam, że będą chociaż o nich wspominać i nie sparują ich z innymi.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Powiem szczerze że nie wyobrażam sobie za bardzo jak oni to wytłumaczą. Bo jednak i Ahsha i Sloane i Zero byłi głównymi bohaterami. Kto będzie kapitanem Diabłów? Znowu Derek? .Derek i Ahsha dopiero ci się pobrali, jak to wytłumaczą, ? Co z Petem jak nie będzie Sloane?

jednak najbardziej czekam na wiadomość czy Jelena będzie... ;) niestety ani James LaRosa, ani Logan Browning nic na ten temat nie mówią..

ocenił(a) serial na 10
ReD_Bedr00m

Nie zobaczymy również Sloane w sezonie 4. Aktorka Kimberly Elise wydała na swoim instagramie oświadczenie.

Nadal nie wiadomo co z Logan czyli serialową Jeleną, która włąśnie kręci drugi sezon Dear White People... ;/

To samo tyczy się Roberta Christophera Rileya ( Terrence'a) , on z kolei gra w serialu Dynastia

ocenił(a) serial na 10
ReD_Bedr00m

Dla wszystkich fanów Jeleny Howard mam dobrą wiadomość ;)

Jelena is back ;) !!!!!!!

a poza tym do obsady dołaczają 4 nowe osoby: aktor Cort King, aktorka Tiffany Hines ( znana m.in z serialu Devious Maids) , aktor Kristian Kordula oraz piosenkarka / aktorka Kyndall ( moze ktoś zna piosenkę Call Away)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones