PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769054}

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Dirk Gently's Holistic Detective Agency
8 313
chce zobaczyć
8,5 2
oceny krytyków
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego
powrót do forum serialu Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Oryginalny ale

ocenił(a) serial na 6

to za mało. Ani poczucie humoru, ani atmosfera - jakoś nic do mnie nie przemawia. Po dwóch odcinkach daję sobie spokó,j bo seriali jest za dużo, żeby czekać, aż coś się może w końcu spodoba. Nie mówię że jest zły - po prostu mi nie odpowiada i co zrobić.
Szkoda, bo jeśli chodzi o aktorów jest nieźle. Ale co z tego :/

ocenił(a) serial na 10
Wojtulek

Może przesadzasz, dla mnie gra aktorska, atmosfera, humor, po prostu świetny serial, a twój komentarz z przykrością muszę uznać za absurdalny.

ocenił(a) serial na 6
TamarBum

Absurd mojego komentarza to nic przy absurdzie tego serialu. Ale nie powiem scena na moście mnie rozwaliła.
No nic nie poradzę. Nie trafia do mnie. Mogę być za głupi - nie wykluczam tego wcale :)

ocenił(a) serial na 10
Wojtulek

Nie o to mi chodziło :-) Chcę po prostu zauważyć, że serial jest naprawdę cudowny jednak rozumiem, że po prostu się nie spodobał, jest po prostu dość charakterystyczny, nie chcę zwyczajnie aby ktoś się do niego niepotrzebnie zniechęcił, bo warto go zobaczyć albo się spodoba albo nie, po prostu dla mnie świetny. Pozdrawiam ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones