PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758901}
8,2 1 171
ocen
8,2 10 1 1171
Horace and Pete
powrót do forum serialu Horace and Pete

JAK TO JEST ZAGRANE

ocenił(a) serial na 9

Louie wycisnął co się tylko dało z tej obsady.

sysunia22

Alan Alda powinien Złotego Globa dostać już!

ocenił(a) serial na 9
Heian

Alda wiadomo,ale to co Buscemi pokazał w finałowych odcinkach....

sysunia22

Jeszcze nie dotarłem :)

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

Zgadzam się w 100%. Obejrzałam wczoraj ostatni odcinek i aż mnie zamurowało. Louie nie ma żadnej litości dla uczuć widzów. George R. Martin może się schować :S

ocenił(a) serial na 9
Udjat

Buscemi zaliczył chyba najlepszy występ w karierze.

sysunia22

Buscemi zagrał to świetnie, w trakcie w ogóle nie przyszło mi do głowy, że jest nadal dla mnie Nuckym. Wyszedł z tamtej skóry i rozpier...lił system.

Louis też znakomity, zwłaszcza w 10 odcinku.

Jedynie 3 odcinek był trochę nudnawy i wymagający dla widza.

ocenił(a) serial na 10
Arg

naprawdę? uważam, że trzeci odcinek był świetny. pierwsze cięcie jest jakoś w połowie? 1/3? odcinka. Po prostu w tym serialu emocje są przekazywane tak bezpośrednio i surowo...

ocenił(a) serial na 10
zu__pa

Na razie dotarłam do czwartego i trzeci najbardziej mi się podobał :D Ogólnie jestem zachwycona, aż dziwota, że strona tutaj pusta i że nie trąbi o tym cały świat.

Arg

mnie za to trzeci odcinek kupil bez reszty. 20-minutowy monolog matki sheldona coopera, nakrecony na jednym ujeciu, o romansie z 81-latkiem jest mistrzowski.

ocenił(a) serial na 9
junkiejew

Dokładnie. Obejrzałem do tej pory 5 odcinków, ale 3 epizod był genialny. Słuchałem jej historii na jednym tchu.

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

Jestem na ósmym odcinku. Mój Boże. Coś wspaniałego.

sysunia22

szkoda tylko że sam Louie jest takim miernym aktorem. Powinien jakieś lekcje sobie zafundować jeżeli chce się obsadzać wszędzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones