PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752914}

Hotel Beau Séjour

Beau Séjour
6,9 1 208
ocen
6,9 10 1 1208
Hotel Beau Séjour
powrót do forum serialu Hotel Beau Séjour

Godny niemiecki serial.

ocenił(a) serial na 8

Zacznę od tego, że posiadam wrodzoną, polską awersję do jezyka niemieckiego, aczkolwiek nie zdyskwalifikowałem jak się okazało zajebistych niemieckich seriali Netflixa przez tę "błachostkę". I bardzo dobrze zrobiłem! Po obejrzeniu Dark stwierdzilem że się niemcom udało nakręcić fantastyczny serial. Hotel Beau Sojeur upewnił mnie w przekonaniu, że te "szwaby" się znają na robieniu seriali. Podchodzilem sceptycznie do ducha Kato, ktorego jedni widzą, drudzy nie. Nie wydawalo mi się by ta historia wróżyła ciekawe zakończenie. A jednak! Super serial, trzyma w napięciu, pod koniec czulem sie usatysfakcjonowany iż obejrzałem całość. Polecam, dziekuje, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
OvErRInG

Belgijski jak coś

OvErRInG

Mówią po flamandzku, czyli właściwie po niderlandzku (holendersku), chociaż policjantka rozmawia z matką po niemiecku. Polska awersja do języka niemieckiego?

ocenił(a) serial na 7
OvErRInG

To jest tak bardzo niemiecki serial jak bardzo niemiecko brzmią imiona i nazwiska aktorów i postaci...
Zanim się coś napisze warto zweryfikować swoją wiedzę albo jej brak.
Serial jest belgijski a język niderlandzki.

OvErRInG

to teraz miej wrodzona awersje do wlasnej glupoty. Polecam research zanim cos napiszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones