PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448907}
5,5 2 734
oceny
5,5 10 1 2734
Hotel pod żyrafą i nosorożcem
powrót do forum serialu Hotel pod żyrafą i nosorożcem

Zapowaida sie załosnie -czy tak będzie ?
Pewnie tak

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

5/10, dobra gra Fraszyńskiej i Królikowskiego, a tak to tak średnio. ale nie przesadzajmy, że żałosne.

Finalny_Odbiorca

całkiem fajne. aczkolwiek, nic specjalnego. Przy M jak Miłość itp. to jest genialne wręcz :D

zielona_fanatyczka

Nie jest taki zły, da sie oglądać. Pieczka jest rewelacyjny, z tym różowym królikiem było świetne :D

ocenił(a) serial na 10
Finalny_Odbiorca

moim zdaniem naprawdę bardzo fajny i rodzinny serial

ocenił(a) serial na 6
Finalny_Odbiorca

przyjemny serial, można obejrzeć z rodziną. Fajna gra aktorska (moze z wyjątkiem serialowej Oli -.-')

Finalny_Odbiorca

Całkiem ciekawe ;) Może przesadzony w niektórych momentach, ale w porównaniu z ogólnie panującą w dzisiejszych czasach komerchą znośny ;)

nataliam1

nawet może być, takie lekkie kino familijne akurat na weekend, ale denerwuje mnie, że dzieciaki strasznie sztywno grają, zachowują się nie naturalnie :/

ocenił(a) serial na 7
Finalny_Odbiorca

7/10
Ale głos dzieci (chodzi mi głównie o Zuzę) jest jakby nagrywany wcześniej i dogrywany nie wiem o co chodzi.

Dreamer18

ee czemu tak myślisz? Dźwięk jak to w polskim filmie- albo praktycznie nie słychać dialogów albo aż nazbyt ''wybrzmiewają'' :/

ocenił(a) serial na 7
Kinga_20

Takie odniosłem wrażenie ja się tam na dźwięku nie znam. ;p

ocenił(a) serial na 7
Dreamer18

ja też miałem takie wrażenie http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=121505

sebogothic

Zauważyłam ostatnio, że w napisach końcowych faktycznie jest, że głos podkłada jakaś inna dziewczyna... tylko po co? Nie sądze żeby był taki 'deficyt' w młodych aktorach żeby kogoś brali tylko ze względu na wygląd ale że ma głos nie taki to zrobią podkład, przecież to tylko komplikuje bezsensu... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones