Nie jest to kolejna historyjka z cyklu: "jestem potworem , nikt mnie nie lubi i jak ja cierpię" , tylko stare dobre "Hulk miażdżyc" :D A dodatkowo ta miazga jest w doborowym towarzystwie. Hulki miażdżą i dobrze sie przy tym bawią i jest fajnie :)
...można dostać odcinki z polskim dubbingiem od 14?
będzie u nas?
Petycja o wprowadzenie przez polskiego dystrybutora Marvela wyboru między dubbingiem i napisami w 2D http://www.petycjeonline.com/filmy_marvela_rownie_w_2d
Ja tego nie czaje, w USA w TV już jest i na stronie marvela z europy też można oglądać. Więc czemu, data wyjścia jest w połowie 2014.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8zumNJcVjEA