PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725776}

Humans

7,4 7 810
ocen
7,4 10 1 7810
6,0 2
oceny krytyków
Humans
powrót do forum serialu Humans

Polecam wersję oryginalną. Coś fantastycznego. Tutaj wszystko wtórne i niestety słabsze - a co gorsza - słabsze nawet aktorsko :(

Unibet_78

Czyli co? Bo widzę już drugi raz że to remake czegoś tam.

lakimakromedia

Äkta Människor, było w Polsce jako Prawdziwi, link:

http://www.filmweb.pl/serial/Prawdziwi-2012-645284

Na przyszłość - jeżeli coś jest zżynką innego serialu to można podejrzeć te informacje na stronie serialu / filmu w sekcji: powiązane ;)



Unibet_78

Dzięki, dawno z tego z tego nie korzystałem, a w nowym wyglądzie wiele rzeczy jest poukrywanych/zrolowanych....

lakimakromedia

prawda:)

lakimakromedia

haha jaki avatar. chłopie skąd tego Kulfona wykopałeś?

ocenił(a) serial na 2
Unibet_78

Dokładnie. Aktorstwo i klimat wyraźnie gorszy. Również polecam oryginał czyli "Äkta människor" bez dwóch zdań. Zdziwiło mnie trochę że taka słaba produkcja po tym jak zdziwiła mnie sama kalka. Nieudana kalka.

Unibet_78

A są już do oryginału polskie napisy?
Bo ostatnio jak sprawdzałem to nie było.

Coyotman

Oryginał jest nawet z lektorem ;)

Unibet_78

http://www.filmweb.pl/serial/Humans-2015-725776/discussion/czyta%C5%82am+wiele+r azy+tematy+i+tu+i+na+forum+serialu+z+2012+roku+na+temat+tego+%C5%BCe+ten+to+dno+ i+lepszy+ejst+tamten...ale...,2653782

nikt tam nie odpowiada więc może ty odpowiesz?

agaka_4

Ja obejrzałem tylko 1-wszy odcinek, za drugi się już nawet nie biorę, bo to ten sam serial.

Nie będę się rozwijał z moją opinią, bo nie ma sensu tłuc argumentów komuś, kto nie odróżnia remake'u od parodii.

Unibet_78

no to mi dowaliłeś, zostałam potraktowana jak idiotka.
oglądam ,,humans,, i widziałam tamten ,,kultowy super serial,, i sorry ale dla mnie tamten zalatuje tandetą- tak w jednym zdaniu.
każdy może mieć swoje zdanie a poza tym dziwi mnie tylko to że wiele komentarzy czytałam typu że wszystko jest identyczne ale ja dostrzegam różnice w fabule więc tego nie rozumiem.
ale masz rację nie ma co dyskutować z kimś takim jak ja w końcu ty tu jesteś mądrzejszy :p miłego dnia, odpowiadaj tak wszystkim

agaka_4

"oglądając krzyk 1 i straszny film można powiedzieć to jest to samo," - to Twój cytat? Gdybyś nie wiedziała to Ci podpowiem - tak, to Twój cytat. Pisz więcej takich idiotyzmów (brak rozróżniania pastiszu od kopii) to więcej osób będzie odpisywało ci tak jak ja.

Unibet_78

nie chodziło mi o to że to jest to samo w tym znaczeniu.
straszny film to parodia ale jeśli chodzi o wątki i to co po sobie następuje mamy to samo co w krzyku.
jeśli chodzi o te filmy... już pierwsze odcinki są różne. zupełnie inaczej się zaczynają, ten od pokazania rodziny- gdzie matka niby w pracy a reszta kupuje sobie androida, starsza wersja zaczyna się od napadu syntetyków. i tam też okazuje się że ten doktorek który ma ,,robocika,, jest ojcem tej kobiety z 3 dzieci- nie znam imion.
w tej wersji wersji oglądam już kolejny odcinek i nadal nie jest to pokazane nawet nie wiem czy oni mają coś ze sobą wspólnego.
także mówienie że fabuła jest IDENTYCZNA, bohaterowie IDENTYCZNI i wszystko IDENTYCZNE no po prostu tego nie rozumiem.
oglądając to i tamto miałam wrażenie że oglądam dwa różne seriale a nie że coś jest zerżnięte z czegoś innego bo dla mnie nawet podobne nie jest. poza tym sam wygląd androidów tu i tam- no dla mnie osobiście tam wygląda wszystko bardziej tandetnie i badziewnie ale to tylko moje zdanie.

agaka_4

też wolę wersję brytyjską

Unibet_78

Dlaczego nakręcili serial, który już był? Nawet nie chciało im się zmienić imion... Zdecydowanie się zawiodłam, wyłączyłam w 13 minucie i nie zamierzam już do niego wracać.

niebiezkazupa

A dlaczego pytasz ludzi z filmweb? To nie my nakręciliśmy ten serial :/

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Co się tak pultasz inteligencie??

Maverick0069

Bo mogę.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

A ja mówię, że nie możesz.

Maverick0069

Widać kolega ma kompleks Boga.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Nie wierze w Boga....

Maverick0069

No to nie wiem, czemu się mnie czepiłeś... ale nie chce mi się zgadywać. Piszę co myślę, nie podoba się to wielu i wisi mi to.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Spoko.

Unibet_78

Także polecam oryginał, ale trudno go znaleźć online (leciał kiedyś na axn si-fi). Irytujące, że angielska wersja jest bardziej popularna od lepszej - szwedzkiej...

Gggia65

Ja posiadam

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Moim zdaniem punkt widzenia zależy od kolejności obejrzenia. To, co obejrzysz jako pierwsze wydaje się lepsze. Przynajmniej ja tak mam.

JestemNumerem1

A to prawda.

ocenił(a) serial na 8
JestemNumerem1

no niezupelnie bo ja objrzalem najpierw humans a potem prawdziwych i na ten moment prawdziwi mnie ciut bardziej urzekli.Szkoda ze niepowstanie sezon 3 bo by sie dzialo w nim.Bea wyzwolila Ricka i Vera,Mimmi i Flash zostaly uznane za ludzi.Roger dolaczyl do Beatrice oj dzialo by sie dzialo.Bardzo zaluje ze niepowstanie kolejny sezon.Human tez bardzo dobry serial i z niecierpliowscia czekam na drugi i nastepne sezony.Pozdrawiam i polecam oba bo roznia sie od siebie i to bardzo.

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

a bzdury opowiadasz.wlasnie jestem po sezonie humans i po 2 sezonach prawdziwych i na poczatku sa podobne ale pozniej znaczaczaco sie roznia.Oba seriale sa rewelacyjne to fakt,ale jednak prawdziwych skonczyli krecic po 2 sezonach(bardzo szkoda :( ) a z tego co czytalem to humans ma powstac conajmniej kilka sezonow.

eliot84

Ale bzdury sam opowiadasz....

Unibet_78

Czyjas odmienna opinia:
http://www.filmweb.pl/serial/Humans-2015-725776/discussion/Where+is+Jessica+Hyde ,2651142#post_13613650

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones