PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725776}

Humans

7,4 7 810
ocen
7,4 10 1 7810
6,0 2
oceny krytyków
Humans
powrót do forum serialu Humans

jak but z lewej nogi, a wszystkie męskie postaci obleśne - nie ma na czym oka zawiesić. Nie ma mowy, żebym traciła czas na drugi sezon.

_eFFcia_

No niestety to prawda. Serial stawał się coraz głupszy już w połowie pierwszego sezonu aby na jego końcu osiągnąć mega głupotę przeplataną z nudą. Role męskie faktycznie obsadzone przez mało estetycznych osobników. Do tego główny bohater garbaty i zarośnięty jak żul, tragedia.

fenio_px

To leć, pędź czym prędzej oglądać Pamiętniki Wampirów i inne teenage drama z ładnymi aktorami, bo wasze zarzuty, że aktorzy są brzydcy i nie ma na czym oka zawiesić są tak śmieszne, że ręce opadają.

jacob_filmweb

W Pamiętniki Wampirów przesadzili w drugą stronę, wszyscy piękni i zadbani jakby własnie wyszli z salonu piękności. Jednak w Humans faceci są naprawdę niezbyt urodziwi, jak dla Ciebie oni są przeciętni albo przystojni to OK kwestia gustu. Tom Goodman-Hill i Colin Morgan przedstawiają typową Angielską urodę co nie każdemu będzie pasowało. Ivanno Jeremiah to z kolei czystej rasy Murzyn o Afrykańskich rysach co też może nie trafiać w gust Słowiański i nie ma się co temu dziwić.

ocenił(a) serial na 9
fenio_px

Moje gratulacje jeśli na to czy serial jest dobry według Ciebie wpływa wygląd aktorów . Dla mnie jeśli jest dobra wciągająca fabuła , ciekawe wątki , nie ma zapychaczy i nie przynudzają to aktorzy mogą wyglądać jak przysłowiowy kowalski i nie to nie obejdzie .

Tomasz_KOT

W mojej wypowiedzi użyłam spójnika "a", co oznacza, że ten wygląd aktorów jest rzeczą kolejną, a nie przyczynkiem do pierwszej. Ale tak, to prawda, wygląd aktorów ma dla mnie znaczenie. Oglądając serial (czy korzystając z jakiejś innej formy kultury) oczekuję, że da mi to przyjemność, bo tak rozumiem rozrywkę kulturalną. A ani głupota serialu, ani brzydota aktorów nie daje mi przyjemności, proste. Ty jesteś rozumiem mężczyzną, i możliwe, że innych rzeczy oczekujesz i na inne zwracasz uwagę. A dobra, wciągająca fabuła, ciekawe wątki - tego właśnie w tym serialu nie znalazłam, chyba wyraźnie to napisałam w jednym krótkim pół-zdaniu, może dla niektórych to zbyt duży skrót, no, trudno:)

fenio_px

Przesadzili w drugą stronę w pamiętnikach? Przecież jeden z głównych bohaterów (Stefan) jest co najmniej paskudny i pokrzywiony. Na palcach jednej, max dwóch rękach mogę policzyć ładnych aktorów we wspomnianych pamiętnikach.

Tutaj jest przynajmniej naturalnie. Jeden jest zarośnięty, drugi ogolony, trzeci grubszy. Lepsze to niż jakieś wymuskane absurdy.

ocenił(a) serial na 8
_eFFcia_

Serial jest zrobiony rewelacyjnie, a sezon drugi jest bardzo dobry. Twórcy naprawdę poprzez kolory, klimat, muzykę w sposób idealny oddają charakter świata gdzie istniałyby takie roboty.

_eFFcia_

Mi fabuła tak się spodobała, że nawet nie zauważyłam, że nie ma przystojniaków :P No ale to w końcu GB, więc tam trudno o takich ;)

ocenił(a) serial na 7
_eFFcia_

jakże infntylny wpis otwiera ten wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones