PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629532}

Hunter x Hunter

8,3 6 047
ocen
8,3 10 1 6047
Hunter x Hunter
powrót do forum serialu Hunter x Hunter

Hiho. Czy w mandze jest już wiadome czy Gon ogarnie swój nen z powrotem, czy będzie teraz takim no-skillem żerującym na innych jak Leorio.

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

To chyba logiczne że ma nen z powrotem. Został uleczony do pierwotnej postaci.

karol_zzr

ta ale na wiki wyczytałem że nie widzi już nenu i jego pseudo tatusiek powiedział żeby skupił się na szkole etc. Ja się pytam co to ma znaczyć. Gon miał być uber koksem a nie cieniasem w mundurku szkolnym całe życie będącym słabiakiem.

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

HxH to nie Naruto i dzięki za to Bogu. Jest jeszcze tyle wątków do rozwinięcia, że tak naprawdę dalsze losy Gona nie są juz tak istotne :)

karol_zzr

Czyli główny bohater przestaje być głównym bohaterem po 140~ odcinkach. Dziękuje postoje XD

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Twoja strata. Za bardzo przywiązaleś się do Gona, który moim zdaniem nawet w tej pierwszej serii nie był jakąś priorytetową postacią. Gon miał swój cel w tej serii, spotkać Ginga, udało mu się to więc mysle, że autor mangi nie będzie na siłe hypował Gona. Czas na Kurapikę, Trupę, Zodiaków i możliwe że jakieś nowe obce stworki na Ziemi. ;P

karol_zzr

Szczerze to wolałem zawsze Kilue, szczególnie z tą jego nową szybkościa. Kurapika jest spoko fajny motyw z tą zemstą co nie zmienia faktu że nie po to oglądałem tyle odcinków z treningiem Gona i Kilui żebym teraz przerzucał się na Kurapike i słabego Leorio.

karol_zzr

Jeszcze ostatnie pytanko , jak to z manga jest. Bo pewno kolejne części anime wyjdą za pare lat. Manga jak często wychodzi i jak z tłumaczeniem na polski?

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Nowych rozdziałów jest raptem kilka. Autor ociąga się niesamowicie. Może zdarzyć sie nawet tak, że w 2015 roku wyjdzie 5 chapterów tylko :D

karol_zzr

a to rzucam , szkoda czasu na ten tytuł;d. Dzięki za informacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones