PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876285}

Idol

The Idol
4,3 7 866
ocen
4,3 10 1 7866
3,8 10
ocen krytyków
Idol
powrót do forum serialu Idol

Serial jest dokładanie tak samo przerysowany i nagięty jak Euforia, romantyzuje podobne aspekty życia, z tym że w przypadku Euforii wszyscy się tym zachwycali a tu wszyscy krytykują. Zupełnie nie rozumiem świata xdd

wiktoriaszablikowska

Dokładnie. Ja też nie rozumiem :P

wiktoriaszablikowska

Dla mnie Euforia była gownem ogólnie, dobrze się zaczynało. Taki nowoczesny serial dla nastolatków

ocenił(a) serial na 7
wiktoriaszablikowska

Czy ja wiem, czy przerysowany. Po prostu to nie jest film o nastolatkach z high school i o życiu codziennym by większość mogła się utożsamić. Próbuje opowiedzieć jakąś historię z dalekiego świata, do której nie sięga żaden szary człowiek, więc to naturalne, że większości wyda się abstrakcyjny. Gdyby dzisiaj wyszedł film typu "Chłopcy z ferajny" to ludzie chyba wyszliby na ulicę z tego internetu, żeby walczyć ze szkodliwością społeczną.

A wizualnie jest piękny i 4 odcinek jak dotąd jest najlepszy. Ta historia nabiera kształtu.

usiak8

w trakcie 4 odcinka zaczelam zmywac :P

ocenił(a) serial na 7
Agniete

No więc widzisz :P a mnie z kolei pewnie by nudziło "American Housewives" i też bym poszedł zmywać

usiak8

ciezko sie odniesc, nie ogladalam xD

ocenił(a) serial na 5
Zabor85

I skasowali.

ocenił(a) serial na 10
wiktoriaszablikowska

Zgadzam sie w 100%, ja nie wiem czy ludzie już nie czają co to jest konwencja? Jak dla mnie spoko serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones