PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168057}

Now and Then, Here and There

Ima, Soko ni Iru Boku
7,7 207
ocen
7,7 10 1 207
Ima, Soko ni Iru Boku
powrót do forum serialu Ima, Soko ni Iru Boku

nat hat

ocenił(a) serial na 9

dołaczam się do przedmówczyń i stwierdzam, że jest to jedno z lepszych anime jakie oglądałem. Największy minus <jak dla mnie> to grafika, do której trzeba się przyzwyczaić. Jeżeli się jednak przekonamy już do kreski, dostaniemy rekompensatę w postaci świetnych postaci i fabuły. Opowieść bardzo smutna i przejmująca, radzę po seansie włączyć sobie jakąś komedię.

ocenił(a) serial na 10
dr_eddker

No patrz, nie w porę przeczytałem, właśnie obejrzałem ostatni odcinek i jest mi serio smutno :(, ale świetna rzecz, dopiero mogłem ocenić teraz. Nie mam niestety żadnej komedii :(

miloszmaster

Kurczę, też nie mam "pod ręką" żadnej komedii. A miałam dzisiaj się zrelaksować i obejrzeć coś lekkiego, a wyszło jak wyszło. Okropnie przejmująca historia i ponadczasowa, czytając między wierszami - cała prawda o wojnie. „Ludzie ludziom zgotowali ten los”

ocenił(a) serial na 8
Marelciaaa

Dodam ze zakończenie powinno być trochę inne. Powinien wrócić na lekcje kendo i pokonać przeciwnika z początku. Tego zabrakło ale tak to bdb anime :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones