Gdy zaczęłam go oglądać, zainteresował mnie i wkręciłam się w niego ale nie sądziłam że ten koniec będzie tak tragiczny i bezsensowny
No i co, dwóch najważniejszych zgineło, jej ukochany i prawdopodobnie że tamtego drugiego może kochałą bo dmitri faktycznie ją kochał a tu się nagle okazało że karmen nie chodziło o...