PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733520}

Incydent w Kettering

The Kettering Incident
6,9 2 123
oceny
6,9 10 1 2123
Incydent w Kettering
powrót do forum serialu Incydent w Kettering

W LASKU TASMANII

ocenił(a) serial na 9

akcja na Tasmanii. tajemnice. mroczne.zaginiecia. skrzyzowanie twin peaks z broadchurch. mocne i dobre.

maxaw210

ale rekomendacja!!! natychmiast biorę się za oglądanie :)

maxaw210

A tak w ogóle to chyba mamy zbliżony gust filmowy, polecam http://www.filmweb.pl/film/Trup-2012-637730

ocenił(a) serial na 7
mona83

Trup ma mistrzowskie zakończenie! Juz bardzo bardzo dawno nie oglądałem filmu z tak genialnym zakończeniem :)

sq8jlm

to prawda :)

ocenił(a) serial na 8
maxaw210

Mnie kojarzy się trochę z Jordskott i Y Gwyll - to ostatnie głównie za tę nieśpieszną fabułę. Z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki.

ocenił(a) serial na 9
maxaw210

jestem zakochany w tej scenerii. jak nie będzie drugiego sezonu, zwariuję.

maxaw210

Klimatem i atmosferą bardzo przypomina francuskie zombiaki z 'Les Revenants', polecam też!

maxaw210

Obejrzała właśnie ostatni odcinek i .....nie wiem o co chodzi ... rozumiem że to wstęp do 2 sezonu ale litości

maus221

Są setki pytań, na które nie dostajemy odpowiedzi ale ogólnie to przecież wiadomo o co chodzi.
Generalnie mamy dwie odrębne historie tak poplątane, że wydaje się, że dzieją się jednocześnie.Jedna dotyczy zakażenia terenu a druga zaginięć dziewczyn. Tak w skrócie to chodzi o jakiś rodzaj klonowania ludzi i stworzenie Nowego Porządku. Posłuchaj co mówi Jens. Na końcu Anna spotyka swojego klona. Jej klon został wysłany do świata po to aby został doktorem. Anna spotyka też klon Gillian na końcu w siedzibie Ambera.
Idealnie to widać w scenie zabicia Dutch'a. Adam Holloway jest jednocześnie w 2 miejscach. W kościele na pogrzebie i w lesie patrzy na umierającego policjanta.
Generalnie chodzi o jakiś eksperyment wojskowo-rządowy a może i o kosmitów. Stąd te wszystkie dziwne dźwięki, zakłócenia radia itd.
Sam mam setki pytań, na które nie znajduję odpowiedzi i właśnie to czyni ten serial wyjątkowym.

ocenił(a) serial na 8
LechKaczynski

Zgadza się, 2 historie, które w tym momencie połączyły się razem. Co do klonów, mam teorię, że dzielą się na "dobrych" i "złych". Dodatkowo, klony na początku maja znamiona, które po pewnym czasie znikają. Po prostu ranki się goją. Prawdziwi ludzie zostają "uwięzieni" w "piwnicy", tam gdzie Anna-klon widzi na końcu prawdziwą Annę. Czyli może się okazać, że zamordowany został klon :) Co do dobrych i złych, Jens twierdzi, że jedni są "zepsuci" i to oni siegają po broń, natomiast ci drudzy żyją zwykłym życiem, ale są jakoś powiązani ze sobą i "kulą". Na końcu widać jak reagują na sygnał wchodząc w trans.

ocenił(a) serial na 8
maxaw210

Nie widzę tutaj nic wspólnego z Broadchurch, a i z Twin Peaks niewiele poza tajemniczym klimatem, ale takich seriali jest przecież całkiem sporo. Najwięcej podobieństwa ma zdecydowanie z Jordskott (chociaż jest od tego serialu o wiele lepszy moim zdaniem), no i z Fortitude. Klimat za to całkiem podobny do tego w Les Revenants.

maxaw210

Małe pytanie: jestem po dwóch pierwszych odcinkach i chcialabym wiedzieć czy chodzi tu o siły nadprzyrodzone. Nie jestem typem spoilerowicza ale wole wiedzieć z jakim gatunkiem mam doczynienia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones