PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662550}
8,2 529
ocen
8,2 10 1 529
Initial D Fifth Stage
powrót do forum serialu Initial D Fifth Stage

Witam, zapraszam fanów initial D do oglądania piatej już serii tego anime. Filmy będą dostepne na moim kanale na youtube. Serdecznie zapraszam pod adresem zamieszczonym pod ta wypowiedzią. Obecnie na youtube(mój kanał) jest 2nd Stage, 3rd Stage i 4th stage. Napisy bez problemu można pobrać z napiprojektu, wgrane natomiast nają ENG. Pozdro;-)

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

http://www.youtube.com/user/ExtremeSpeedDK?feature=mhee

ExtremeSpeedDK

Już potwierdzone pierwszy odcinek ma zostać puszczony już w dniu 9.11.2012 :D

ocenił(a) serial na 10
survivol

Jesienią, albo w zimowe dni idealnie się ogląda. Ja już widziałem wszytskie części, ale teraz od nowa sobie obejże i akurat 5 Stage jako kontynuacja. Fajnie, że zrobią 5 serię, bo czytałem, że zbańczyli 3 lata temu, ale się udało. Hurraaa!!!

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

A mnie ciekawią dalsze losy AE86.. ciekawe czy da radę nowym furą takim jak GTR czy NSX?

McFlyPL

Poczytaj mangę to się dowiesz przynajmniej trochę co czeka nas w kolejnej odsłonie, ja mam tylko nadzieje że będzie więcej szczegółów niż w 3 czy 4 sezonie, tak jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=T0scOlx8KfA byłoby to epickie jak w jednym z komentarzy :]

ocenił(a) serial na 10
survivol

4th Stage już całkowicie jakby jest poświęcony AE86 i wyścigom, są pomniejsze wątki jak miłość Itsukiego czy jakaś dziewczyna która się zakochała w Keisuke.. z resztą ciekawią mnie jeszcze relacje Takumi<>Natsuki, bo jak wiadomo wyjechała do Tokio na studia i do siebie pisali listy. Co do wyścigów jestem ciekaw co się pojawi nowego :D

ocenił(a) serial na 5
survivol

A ja jestem z mangą na bieżąco (eng) ale za anime jeszcze się nie brałem. Może spróbuję przy okazji 5th Stage.
Przydało by się żeby tłumaczenie 'Countacha' też ruszyło, bo jednak jest bardziej dojrzałe niż Initial D :)

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Initial D ciągle ewouluje, kto wie ci będzie w "Piątce". Liczę na równie świetną muzę w klimacie eurobeat'u w wykonie MOVE i spektakularne pojedynki.

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Najbardziej utkwiły mi w pamięci pojedynki: Takumi AE86 vs. Capuchino, Ryosuke Takahashi FC vs. AE86 Takumi, GTR-R34 vs. FD3S Keisuke Takahashi....oj i dużo więcej tego było;-)

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Wszystko na Noizy Tribe znajdziesz ;)

ocenił(a) serial na 5
McFlyPL

Odnośnie Countacha chodziło mi oczywiście o tłumaczenie na angielski przez grupę Pinoymanga Scans, bo w tym języku czytuję mangi / Light Novele. Są dopiero na 2 tomiku (V2.ch.15) podczas gdy wyszedł w Japonii już tom 27 :)

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

A Noizy dopiero 6 tom wydał :D strasznie krótkie są..

ocenił(a) serial na 5
McFlyPL

raczej 6-ty rozdział (chapter).
Właśnie znalazłem rawy (mangę po japońsku) do Countacha od 1 do 27 tomu - 1,7 GB
i do initial D do tomu 45 :)
Może z nudów zajrzę w przyszłość (w initial D dużo nie mówią) a i ostatnio tłumaczone rozdziały wyglądają jakby robił to google translator.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Dasz linka do tych Initialów? tomy od 43 do 45.

ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

Wydaje mi się, że z GT-R'em Takumi powinien dac radę. Jakiś czas temu oglądałem Hot Version(japoński program o testach aut) na YT i 2 Hachiroku troche podkręcone do 180 i 220 koni po bodajże 4 okrążeniu wyprzedziły o wiele szybszego Skylina R34, więc GTR dużo cięższy odapada;-) Co innego NSX, z tym potworem koncernu Hondy trzeba się liczyć;-)

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Ja myślę że Hachiroku nie da rady Nissanowi GTR (o ile się pojawi) GTR miał czas zbliżony do Ferrari Enzo na torze Top Gear a z tego co pamiętam Takumi ledwo dał radę S2000. Ale jak wiadomo nie liczy się moc tylko umiejętności ;)

ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

Chodź nie zapominajmy, ze ojeciec Takumiego zrobił swap silnkia na 4A-GE 20v(z tego co wyczytałem nowsza generacja 4A-GE z żeliwnym blokiem- seria 160hp) podkręconego do 240hp @11000RPM

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Bunta wymienił silnik 4A-GE na silnik TRD grupa A (!) silnik wyczynowy typu AE101 ;)

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Pytanie, czy ty czasem nie jesteś ze strony Noizy Tribe? tam spolszczają wszystkie odcinki Initial D i wszystkie części mangi.

ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

Ostatnio dopiero odkryłem tę super stronkę;-) Manga jakoś mi nie leży, wolę zdecydowanie anime.

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

W anime wszyscy się śmaili, że tak ma AE86, ale przecież on nie był seryjny. Normalnie hachiroku ma bodajże 128km, a ten 150 km i zawieszenie zestrojone przez byłego profesjonalnego kierowcę - Bunte...to Tak musiał wygrać, nie ma lipy

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

SPOILER Widziałem ze screenów, że pojawi się EVO VIII i NSX i chyba Supra MK4

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Evo? to ma być pogromca FD z tego co wiem.

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Ja myślę że na początku anime nawet z 128km Takumi dał by radę, skoro w AE85 która ma 80km wyprzedził Silve S15 to już nie byle co.

ocenił(a) serial na 5
ExtremeSpeedDK

Właśnie wyszedł pierwszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 5
ExtremeSpeedDK

Właśnie pojawiły się odcinki 9 i 10 w lepszej jakości (DVDRip)

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

hej, szulam odcinków 11-12 pl. Na Initiald.fansubs są do 8 aktu

ocenił(a) serial na 5
gagarin77

Dzisiaj wyszły odcinki 11 i 12 DVDRip

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones