PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249046}
8,4 1 663
oceny
8,4 10 1 1663
Initial D
powrót do forum serialu Initial D

Ideał

ocenił(a) serial na 10

Serial bardzo wciągający. Z elementami zaskoczenia,miłosnymi i odziwo komediowymi podanymi w bardzo smaczej dla oka i uszu formie. Podczas seansu nieustannie kibicowałem głównemu bohaterowi na tyle aby mi ciśnienie podskoczyło. Mało tego ośmiele się powiedzieć że bardziej mi się podobało niż już mocno naciągana seria Fast and Furious. Nie ma tu jakiś amerykańskich przystojniaków, potęrznych V8 i ( za przpeproszeniem) pieprzonego rapu. Mamy tu drift podany w bardzo realnej formie. Samochody trzymają się drogi i to się liczy! bohaterowie genialni, samochody może i nie są jakimiś superbrykami ale mi się podobały! muzyka eurobat bardzo dobrze się komponuje z kilmatem serialu. Jednym słowem 10 na 10. Właśnie zasysam 2 sezon. Ohhh już się nie mogę doczekać.
:D


ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

Samochody akurat są idealne. Każdego z nich chciałbym mieć w u siebie w garażu. Nawet AE85 Itsukiego :P

ocenił(a) serial na 9
alug123

Przecież AE85 to najlepsza fura <3

ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

To anime trochę na nowo wypromowało eurobeat z czego się cieszę bo ta muza jest genialna a anime 10/10 bez supermocy itp.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Kończę 1 sezon i w pełni podzielam zdanie. Ciekawie jest zobaczyć szybkich i wściekłych tyle że w całości zjaponizowanych. Oryginalne, trzymające w napięciu realistyczne anime. Wszyscy bohaterowie są napisani idealnie, jest z kim się utożsamiać. Muzyka dopasowana idealnie, a co do samochodów... to brakuje mi słów żeby opisać jakie wszystkie one są zaj*biste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones