PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015526}

Inna ja

Zeytin Ağacı
7,2 1 214
ocen
7,2 10 1 1214
Inna ja
powrót do forum serialu Inna ja

Zakończenie kompletnie nie trzyma się kupy. Bardzo mnie zawiodło. Z relacji Tobraka wynikało, że matka Flor jest w związku z innym mężczyzną. Czy kobieta, która ogranicza ojcu kontakty z dzieckiem (rozłączenie rozmowy kiedy Tobrak chciał jeszcze pomówić z Ewą) nagle wyjeżdża do obcego kraju i całuje eks partnera? No nie, to zupełnie nielogiczne. Podobnie jak zachowanie Ady, która jak zwykle ucieka, zamiast wyjaśnić to NIEPOROZUMIENIE, jakim, jeżeli poruszamy w świecie faktycznie przedstawionych wydarzeń w serialu, był pocałunek na dzień dobry Ewy. Jestem rozczarowana. Nie trzyma się to kupy.

ocenił(a) serial na 9
pitbull_

Zgadzam się, jednak zwróć uwagę, że Ada zawsze ucieka. To jej mechanizm obronny. Ucieka od miłości. Plus jest taki, że chce nad tym pracować. Nie sądzę, aby Toprak był z Ewą. Nie ma przypadków a już świetnie ukazali to w tym serialu.

pitbull_

Dla mnie zakończenie jest co najmniej dziwne. Wszystko praktycznie się posypało.. nie mam pojęcia jak to rozumieć.
Rozczarownaie związkiem
Ciąża
Choroba..
Wszytsko się popsuło. Tak jakby wszystko się co wydarzyło nie miało sensu?

21_

No. Zwłaszcza ta ciąża. To dopiero tragedia. Nic nie zrozumiałeś/zrozumiałaś. Nic.

Sylwiaczek666

No nie. Przyznaje się do tego. Wytłumacz mi

ocenił(a) serial na 6
pitbull_

Przecież to jest pierwszy sezon. Będzie drugi oraz trzeci nagrywany w 2024. Początkowo te trzy sezony miały być nagrywane ciągiem, ale coś im tam nie wyszło i je podzielili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones