PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799784}

Insatiable

6,0 16 270
ocen
6,0 10 1 16270
Insatiable
powrót do forum serialu Insatiable

Odcinek 12 jest poyebany

ocenił(a) serial na 8

Chciałem napisać, że ten serial zaszedł już za daleko, ale właśnie o to chodzi. Zaczęło się spokojnie od 1 odcinka i powoli, co odcinek maszyna poyebania się napędzała.
Oglądałaś pierwsze odcinki nie mogłem przewidzieć tego, co stanie się pod koniec. Chyba nikt nie mógł.

pio73

Tak, nigdy bym nie wpadła na to, co się stanie w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 7
pio73

Pokazali w ogóle jak Patty zabiła Stelle ? To chyba była śmierć poza ekranem ?

ocenił(a) serial na 7
avxury

A skąd wiadomo w ogóle, że ją zabiła? xD

ocenił(a) serial na 6
asia_kw

W ostatnich minutach 12 odcinka Patty mówi Bobowi, że zabiła też Stellę Rose.

ocenił(a) serial na 7
abunia

A to przegapiłam, dzięki :D

ocenił(a) serial na 9
abunia

Ona powiedziała CHYBA zabiła ;)

ocenił(a) serial na 5
kamil665544

Dzięki za spoiler :)))))))

ocenił(a) serial na 7
mila445

Proszę bardzo ! Zawsze wchodzisz w temat poświęcony finałowemu odcinkowi nie oglądając go ? Pretensje mniej do siebie.

pio73

nikt takiego zakończenia zdecydowanie nie mógł przewidzieć, niemniej jednak od praktycznie samego początku Patty zachowywała się psychicznie. ale tak serio psychicznie - przykładowo, żaden normalny człowiek nie rozważa na poważnie podpalenie człowieka.

isobel

To prawda... Psychicznie na maxa. Podpalenie to juz byl szczyt szczytow. Ale nawet podczas normalnych rozmow widac bylo, ze cos jest z nia nie w porzadku. Niektorych reakcji nie mozna bylo usprawiedliwic nawet tym, ze byla gnebiona czy zaniedbana przez matke.

kornelia_sara

amen ;) nawet jak na bohaterkę serialu który gatunkowo jest czarną komedią zachowywała się zbyt psychicznie.

isobel

Tak sobie mysle, ze w sumie nawet samo zalozenie wygrywania konkursow dla zemsty bylo powalone. A pozniej akcja nakrecala akcje.

ocenił(a) serial na 5
pio73

Haha, no dokładnie! Cały serial jest całkowicie pokręcony, ale ostatni odcinek przechodzi wszelkie granice...

ocenił(a) serial na 8
pio73

Prawda mnie najbardziej dziwi to ,że Bob i Bob i Corale są razem to jest dziwne i przechodzi już granice! szkoda że tak sie stało liczyłem na to że to będzie fajna produkcja! :(

Jon_Arbackle

To cię najbardziej zdziwiło w tym serialu? Poliamoria, słyszałeś kiedyś?

ocenił(a) serial na 8
olmaika

Nie i przprasza, że moja wypowiedz mogła kogoś urazić poprostu byłem w szoku.

pio73

Dd pierwszego odcinka miałam skojarzenia z Carrie ... i jako całość serial mnie zadziwiał, ale sam finał już nie.

ocenił(a) serial na 6
pio73

Akurat to mi się nie podoba. Zbyt przesadzone, wolałabym żeby serial poszedł w trochę inne tory, niż jakieś morderstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones