PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339238}
6,6 44
oceny
6,6 10 1 44
Interlude
powrót do forum serialu Interlude

Nie wiem co to jest.
Zaczyna się dziwnym monologiem...
Rozwija się normalnie,jak każdy horror-anime...
Ale to co się potem dzieje to nawet bracia Wachowscy by tego nie pojęli...
Było to dobre,bardzo dobre ale niesety nie zrozumiałem tego.
Ten kto to zrobił miał do przekazania coś bardzo ważnego i sam scenariusz byłby arcydziełem łączącym Matrix,Vanilla Sky i tympodobnych zamysłów lecz niestety są to jedynie surowe myśli przekazane bez ładu,składu i jakiegokolwiek ubrania ich w słowa...
Jest jeszcze jedna możliwość: ten kto zrobił to anime,pisząc je musiał być po dużej dawce środków halucynogennych.:P

ocenił(a) serial na 7
Chamelleon

Mi się wydaje że Ci co to robili nie do końca sami to rozumieli. Bo niektóre historie są tak zagmatwane że ludzki mózg nie jest w stanie to zrozumieć. Przyznaję że ja również nie do końca zrozumiałam. Wspomnienia tej dziewczyny tworzące cały ten świat a i inne światy jak było powiedziane w anime jest do zrozumienia ale... Właśnie zawsze znajdzie się jakieś ale. Skoro to był świat ze wspomnień to jakim sposobem Ci ludzie którzy tworzyli Projekt Pandora byli w stanie się nią opiekować. Skoro świat jest wspomnieniem to także Ci ludzie i to co robili muszą być wspomnieniem. A ona leży i tylko zajmuje swój mózg wspomnieniami. Więc nie jest w stanie wiedzieć co się dzieje wokół niej. Ah chyba będę musiaa jeszcze raz to obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 9
moniaL

Stanowczo nie da się tego zrozumieć po jednym obejrzeniu.Gdyby to rozłożyć na czynniki pierwsze i poskładać ponownie to może byłoby to trochę jaśniejsze.Masz rację,jest stanowcza ilość niedomówień choć mogą być one spowodowane zawiłością fabuły.

ocenił(a) serial na 7
Chamelleon

a wiec nie bylam jedyna ktora tego nie zrozumiala w ogole..... fajnie ze bylo tajemniczo itd, ale przekombinowali fabule moim zdaniem, a mogloby byc naprawde dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones