PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632645}

Interny

8,1 892
oceny
8,1 10 1 892
Interny
powrót do forum serialu Interny

prośba o przetłumaczenie

ocenił(a) serial na 9

Czy jest w naszej społeczności ktoś posługujący się językiem rosyjskim i mógłby przetłumaczyć kilka odcinków? Byłoby cudownie!

demo2

Właśnie niedawno odkryłem ten serial i już obejrzałem te 25 odcinków i taki żal, że nie znam rosyjskiego na tyle dobrze, zęby oglądać dalej... A tam tyle sezonów już. Szkoda, że anonimowy tłumacz [ dzięki Ci wielkie chociaż za tyle odcinków ] przestał robić napisy... Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze skusi i poratuje ludzi ;-

ocenił(a) serial na 9
Spiff

Polecam również rosyjski serial - wf-ista (Fizruk). W tej chwili można obejrzeć 2 odcinki z polskimi napisami. http://seansik.tv/series/33684

ocenił(a) serial na 10
witekmiller

Fizruk mi osobiście się średnio podoba. Ja ze swojej strony mocno polecam KUCHNIĘ (Кухня) również z Dimirim Nagievem, który w fizruku gra tytułową rolę. Nie wiem tylko, czy serial jest tłumaczony na polski lub angielski - w każdym razie miejcie na oku. Na pewno warto :)

dwa_bure_koty

o tak, "Kuchnia" jest świetna. "Fizruka" śledzę, nie wciąga aż tak, ale chyba będę kontynuować. Właśnie zaczynam "Interny" i jestem dobrej myśli.
Jeśli chodzi o Nagijewa to gra jeszcze w serialu "Dwóch ojców, dwóch synów", ale serial mnie nie porwał.

demo2

Ruszyły tłumaczenia dalszych odcinków serialu, szukamy chętnych do składki dla tłumacza, koszty są niewielkie a im więcej ludzi się zgłosi tym będą mniejsze. Jest już 29 odcinek, poprzednie są na ch.omiku. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na tego maila: atena1980@gazeta.pl

mkr0

To ogłoszenie jest jeszcze aktualne? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones